اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
69764
1400/06/29 09:07

فریبا: استقلال آبرومندانه از آسیا حذف شد

پیشکسوت استقلال گفت: آبی‌پوشان با وجود مشکلات و چالش‌ها، وداعی آبرومندانه با لیگ‌ قهرمانان آسیا داشتند و باید فکر آینده‌ باشند.

بهتاش فریبا روز دوشنبه اظهار داشت: استقلال اگرچه به الهلال عربستان باخت اما این شکست نشان داد می‌توان به آینده استقلال در مسابقاتی که پیش رو دارد امیدوار شد.

وی افزود: ترکیب آبی‌پوشان نسبت به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تغییرات زیادی داشت که باعث شد تا عدم هماهنگی میان بازیکنان جدید و قدیم این تیم مشهود باشد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنان در نیمه اول و به جز صحنه‌ای که منجر به گل اول الهلال شد نمایش خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و شاید اگر آن موقعیت‌هایی که به دست آورده بودند، تبدیل به گل می‌شد جریان مسابقه به طور کلی تغییر می‌کرد.

فریبا تصریح کرد: استقلال با تمام مشکلات و چالش‌هایی که داشت وداعی آبرومندانه با لیگ‌ قهرمانان آسیا داشت و باید از همین حالا به فکر آینده‌ای باشد که خیلی زود فرا می‌رسد.

وی تاکید کرد: نفرات جدیدی که استقلال به خدمت گرفته است مستعد و توانمند هستند و احتیاج به زمان دارند تا در ترکیب استقلال جا افتاده و نمایش‌های خوبی را به اجرا بگذارند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال به مهاجمی درجه اول و هافبکی پلی‌میکر نیاز دارد تا همه نفراتش تکمیل شود و امیدوارم هر چه سریعتر این نقاط ضعف برطرف شود.


منبع خبر : ایرنا
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.