اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
70927
1400/06/31 09:04

رضایی: پرسپولیس آبروی فوتبال ایران در آسیا است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم ظرفیت و توانایی حضور در مراحل بالاتر و حتی حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارد. سرخپوشان نشان دادند که می‌توانند در شرایط سخت بهترین عملکرد را داشته باشند.

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا توانست استقلال تاجیکستان را در زمین خودش با تک گل مهدی ترابی شکست دهد تا جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها را بدست آورد.

شیث رضایی روز چهارشنبه، در مورد عملکرد سرخپوشان در این دیدار، دلایل تداوم موفقیت‌های پرسپولیس و ...پاسخگوی سووالات خبرنگار ایرنا بود که مشروح آنرا در در زیر می‌خوانید:

پرسپولیس توانست باز هم در آسیا بدرخشد. این بار مقابل استقلال تاجیکستان که از آن تیم به عنوان شگفتی ساز لیگ قهرمانان یاد می‌شد.

شگفتی، جادو و خیلی چیزهای دیگر مقابل پرسپولیس چاره ساز نیست. ما پرسپولیس هستیم و همیشه می‌بریم. این موضوع دیگر به همه ثابت شده است.

اما این استقلال تاجیکستان تیمی بود که توانسته بود در مرحله گروهی تیمی مانند الهلال را با ۴ گل شکست دهد.

پرسپولیس الهلال نبود، که آنها بخواهند خودی نشان دهند. ما پرسپولیس هستیم قهرمان غرب آسیا. دیدید که همین استقلال را در زمین خودشان شکست دادیم.

بازی چطور بود؟

شرایط چمن مصنوعی کمی کار را سخت کرده بود اما در هر حال بازی خوبی را شاهد بودیم. از لحاظ شخصیتی هم از حریف خیلی بهتر بودیم و توانستیم با نظم بازی کنیم.

عملکرد نفرات جدید چطور بود؟

آنها هم مانند سایر بازیکنان عملکرد خوبی داشتند البته کمی طول کشید که در ترکیب جا بیافتند اما در مجموع عملکرد آنها راضی کننده بود.

باز هم پرسپولیس تنها نماینده ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان است. نظرت در این باره چیست؟

پرسپولیس آبروی فوتبال ایران در آسیا است و  در پنج سال اخیر ثابت کرده که قدرت فوتبال آسیا است.

سرخپوشان می‌توانند مرحله بعد را هم اینگونه با موفقیت پشت سر بگذارد؟

به طور حتم شانس اصلی حضور دوباره در فینال هستیم. کار سختی پیش رو است اما پرسپولیس نشان داده که می‌تواند در شرایط سخت بهترین عملکرد را داشته باشد. باید خیلی بهتر شویم اما به موفقیت این تیم امیدوار هستم.


منبع خبر : ایرنا
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.