اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
72189
1400/07/05 11:40

بازگشت رشید مظاهری به استقلال منتفی شد

به نظر می‌رسد پروژه بازگشت رشید مظاهری به استقلال منتفی است.

رشید مظاهری دروازه بان فصل پیش استقلال، چندی پیش قراردادش را به صورت یکطرفه با این باشگاه فسخ کرد. او که قرار بود برای اردوی آماده سازی، این تیم را به دبی همراهی کند، به ناگاه به دلیل نگرفتن مطالباتش از این سفر سرباز زد و با حضور در سازمان لیگ، قراردادش را فسخ کرد.

 بعد از آن عنوان شد که رشید مظاهری به دلیل اختلاف نظر با احمد مددی نمی‌خواسته در استقلال باشد. این مورد موضوع مهمی شد، چون با خروج احمد مددی شایعه شد که رشید مظاهری قرار است دوباره به استقلال برگردد. حتی مدیربرنامه‌های او چنین شایعه‌ای را تایید کرد و گفت موکلش بدش نمی‌آید دوباره به استقلال برگردد.

با این وجود، اما مظاهری برای بازگشت ۲ مشکل دارد: اول اینکه استقلال علیرضا رضایی دروازه بان فصل پیش پیکان را خریده و به دروازه بان مدعی دیگری نیاز ندارد. از آن مهمتر، اما به نظر می‌رسد دلخوری فرهاد مجیدی است. از اطرافیان باشگاه نقل شده که مجیدی به دلیل رفتار مظاهری مبنی بر عدم همراهی استقلال در اردوی دبی از او دلخور است و گفته که قصدی برای بازگرداندن او به استقلال ندارد.


منبع خبر : فرارو
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.