اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
72257
1400/07/06 14:08

مجیدی، جلالی را برای استقلال می‌خواهد

سرپرست باشگاه سایپا می گوید مصدومیت ابوالفضل جلالی حاد نیست و مجیدی خواهان انتقال این بازیکن به استقلال شده است.

حسین خوش نظر، سرپرست تیم ملی فوتبال سایپا درباره برگزاری قرعه کشی لیگ یک و حضور نام این تیم در این مسابقات با وجود شکایت به دادگاه CAS از حکم فدراسیون فوتبال درباره استفاده پیکان از ۶ بازیکن در یک مسابقه گفت: اولین سال است که در این مسابقات هستیم و همواره در لیگ برتر حضور داشتیم. البته هنوز مشخص نیست که سایپا در لیگ یک شرکت کند اما به خاطر احترامی که قائل هستیم، در مسابقات شرکت می کنیم.

وی ادامه داد: سخت پیگیر شکایت از دادگاه CAS هستیم و تمام مدارک مورد نیاز را ارسال و حق الزحمه دادرسی را پرداخت کردیم و منتظر اعلام رای هستیم.

سرپرست سایپا درباره اینکه چه زمانی حکم شکایت این باشگاه اعلام خواهد شد، گفت: زمان مشخص نیست. دادگاه CAS از تمام دنیا پذیرای پرونده های مختلف است اما با پیگیری انجام شده، به خاطر اینکه مساله ما مالی نیست، زودتر از پرونده مالی جوابیه صادر می شود.

خوش نظر در واکنش به اینکه اگر حکم دادگاه در اواسط مسابقات لیگ یک به نفع سایپا اعلام شود، این تیم چهع تمیهداتی را می اندیشد گفت: فدراسیون باید تمهیداتی را بیندیشد که آیا ما لیگ یک را دنبال کنیم یا خیر. این اتفاق برای صنعت نفت رخ داد و از هفته چهارم لیگ یک کنار رفت تا برای فصل بعد آماده لیگ برتر شود. این به تدبیر سازمان لیگ ربط دارد که چطور این مسائل را جمع و جور کند.

سرپرست سایپا درباره آخرین وضعیت مذاکره استقلال برای جذب ابوالفضل جلالی از سایپا و مصدومیت این بازیکن گفت: مصدومیت جلالی مصدومیت آنچنان حاد نیست و از یک ماه دیگر شروع می کند. تا جایی که اطلاع دارم مجیدی او را خواسته و باشگاه هم همکاری لازم را با جلالی انجام خواهد داد.


منبع خبر : ایسنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.