اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
72269
1400/07/06 17:05

زمان اردوی تیم ملی مشخص شد

زمان شروع اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری دو دیدار با امارات و کره جنوبی در انتخابی جام جهانی مشخص شد.

تیم ملی فوتبال ایران از چنین روز دیگر چارچوب انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید با رقبای خوب بازی کند و به ترتیب در پانزدهم مهر در دوبی مهمان امارات است و روز بیستم ماه جاری از تیم ملی کره جنوبی در ورزشگاه آزادی پذیرایی خواهد کرد.

طبق اعلام مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران، اردوی تیم ملی برای بازی با امارات، از ابتدا در دوبی امارات برگزار می‌شود. رضایی گفت: اردوی تیم ملی از دهم مهر در مرکز ملی فوتبال (کمپ تیم‌های ملی) شروع می‌شود و بازیکنان داخلی طبق پروتکل‌های بهداشتی و با انجام تست PCR به تیم ملی ملحق می‌شوند و این تیم سپس ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۱ مهر با پرواز اختصاصی زاگرس  عازم دوبی می‌شویم. ۱۲ مهر لژیونرها از سایر کشورها  به تیم ملی در امارات ملحق می‌شوند و ترکیب تیم کامل می شود.

وی همچنین درباره برنامه تیم ملی برای دیدار با کره جنوبی در تهران نیز گفت: ان‌شاءالله بازی شایسته‌ای در برابر امارات انجام دهیم، بلافاصله صبح روز بعد از بازی به تهران بر می‌گردیم تا برای بازی مقابل کره جنوبی که ۲۰ مهر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود آماده شویم. آنچه مسلم است، کسب نتایج مناسب در این دو مسابقه بخش عمده ای از سرنوشت صعود تیم ملی به جام جهانی را روشن می‌کند و اگر بتوانیم امتیاز قابل قبولی از این دو بازی به دست بیاوریم، قدم بزرگی در راه صعود به جام جهانی برداشته‌ایم.

تیم ملی ایران تا پیش از این در شهریور ۱۴۰۰ دو دیدار با سوریه و عراق برگزار کرد که حاصل آن دو پیروزی و کسب ۶ امتیاز برای شاگردان اسکوچیچ بود که منجر به صدرنشینی تیم ملی تا پایان هفته دوم این رقابت‌ها در گروه A انتخابی جام جهانی در قاره آسیا شده است.


منبع خبر : ایسنا
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.