اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
72275
1400/07/06 17:30

یک سند جدید درباره استقلال

مهدی عبدیان شب گذشته و در برنامه فوتبال برتر عنوان کرد که هیچ دخل و تصرفی در بستن قراردادهای سنگین و پر دردسر در استقلال نداشته است.

شب گذشته مهدی عبدیان، عضو سابق هیأت مدیره استقلال در برنامه تلویزیونی عنوان کرد در زمان مدیریت احمد سعادتمند، مدیرعامل وقت باشگاه هیچ دخل و تصرفی در بستن قراردادهای سنگین و پر دردسر نداشته و این احمد مددی، معاون آن زمان استقلال بوده که در هتل حضور داشته و کارهای نقل و انتقالات را انجام داده است.
این در حالی است که سند تازه از داخل باشگاه نشان می‌دهد دقیقا در همان زمان، مددی ترجیح داده بود پای خود را از نقل و انتقالات بیرون بکشد. مدیرعامل سابق استقلال حتی در جایی ادعا کرده بود در جریان تمدید بعضی از قرارداد یا امضای قرارداد با بازیکنان جدید نبوده است. نامه زیر هم گویای این موضوع است. 
طبق همین نامه، احمد مددی و اسد اله مقدم در هیاهوی انعقاد قراردادهای سنگین به عنوان مسؤولان نقل و انتقالات به سعادتمند اعلام می‌کنند به دلیل اطلاع نداشتن از انعقاد قرارداد بعضی از بازیکنان از مسؤولیت کمیته نقل و انتقالات تیم استعفا می‌دهند. نکته جالب اینکه سعادتمند در پاسخ به این نامه می‌نویسد: متأسفم!

سوالی که باید پرسید این است که اگر اعضای هیات مدیره با بستن قراردادها مخالف بوده اند چرا صدای اعتراض آنها همان زمان بلند نشده است؟


 

 


منبع خبر : خبرآنلاین
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.