اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
72490
1400/07/10 12:41

ترکیب پرسپولیس همچنان مخفی است

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس در دومین بازی دوستانه هم ترکیب و تاکتیک این تیم را قبل از رویارویی با الهلال عربستان مخفی کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس دومین بازی تدارکاتی خود را مقابل شهرداری آستارا برگزار کرد تا آمادگی خود را  برای بازی با الهلال عربستان حفظ کند.

این دیدار در حالی با پیروزی سه بر صفر سرخپوشان همراه شد که یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس همچون دیدار دوستانه تیمش مقابل ذوب آهن اجازه حضور افراد متفرقه در ورزشگاه و ارائه گزارش بازی را روی سایت باشگاه را نداد.

تصمیم سرمربی پرسپولیس برای مخفی نگه داشتن ترکیب و تاکتیک این تیم برای دومین بار رخ داد و پیش از این در بازی با پیکان اجرا شده بود.

گل محمدی با آنالیز دقیق بازی‌های اخیر الهلال در لیگ عربستان و لیگ قهرمانان آسیا به شناخت کافی از این تیم رسیده است و در دیدارهای دوستانه سعی می‌کند بازی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را شبیه سازی کند.

پرسپولیس سومین بازی دوستانه خود را مقابل سپاهان اصفهان برگزار می‌کند که این دیدار آخرین دیدار تدارکاتی سرخپوشان قبل از بازی با الهلال عربستان است.

تیم فوتبال پرسپولیس ۲۴ مهرماه مقابل الهلال عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند.


منبع خبر : مهر
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.