اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
72704
1400/07/13 11:21

ابراز امیدواری نسبت به از سرگیری مذاکرات وین

یک مقام ارشد آمریکایی گفت که امیدوار است مذاکرات برجامی با ایران به زودی از سر گرفته شود.

یک مقام ارشد آمریکایی که خواست نامش فاش نشود در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه ابراز امیدواری کرد که مذاکرات هسته ای با ایران به زودی از سر گرفته شود.

این مقام آمریکایی اظهار داشت: ما امیدواریم که بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای انجام مذاکرات به وین بازگردیم.

وی افزود: مسیر مذاکرات در وین همچنان باز است. ایرانی‌ها در حال ارسال نشانه‌هایی به برخی طرفین مذاکرات هستند که به نظر می‌رسد آنها آماده بازگشت به وین باشند، اما به‌طور قطع باید دید آیا آنها در این روند مشارکت سازنده خواهند داشت یا نه؟

این مقام ارشد آمریکایی در ادامه نسبت به پیشرفت‌های اخیر در برنامه هسته‌ای ایران ابراز نگرانی کرد و گفت: ما و اسرائیل یک ارزیابی مشترک داریم که تا چه حد فعالیت‌های هسته‌ای ایران از زمان خروج دولت قبلی از برجام فراتر از محدودیت‌ها رفته است. زمان گریز هسته‌ای ایران از یک سال به چند ماه کاهش یافته و این واقعا موجب نگرانی است.

وی همچنین تصریح کرد: ایالات متحده همچنان بر این باور است که دیپلماسی بهترین راه برای محدود کردن برنامه هسته ای ایران و به عقب بازگرداندن پیشرفت‌هایی است که این کشور در طول چند سال اخیر به دست آورده است. من فکر می‌کنم که در حال حاضر مسئولیت با طرف ایرانی است.


منبع خبر : ایسنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.