اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
72836
1400/07/17 11:00

مهاجم خارجی استقلال نیامده، رفت

در شرایطی که عنوان شده بود قرار است امروز مهاجم خارجی استقلال به تهران بیاید، مذاکره ناتمام ماند.

استقلال با فرهاد مجیدی به دنبال خریدن مهاجم خارجی است. از مدت‌ها قبل عنوان شده که این تیم برای خط حمله اش یک مهاجم کارکشته می‌خواهد و در این بین از چندین گزینه هم نام برده شد. اگرچه پیش از این از حضور بازیکنانی همچون جووینکو صحبت می‌شد، ولی اواخر هفته پیش عنوان شد که استقلال به دنبال جذب مارکو فوتاکس است.

مارکو فوتاکس مهاجم ۳۱ ساله و مجارستانی که سابقه حضور در لسترسیتی را هم داشت مذاکرات اولیه‌ای با آبی پوشان استقلال داشت و قرار شد برای انجام تست‌های مربوطه امروز و فردا به تهران برسد. حال، اما به نظر می‌رسد این مذاکره ناتمام مانده و استقلال قید خرید این مهاجم را زده است. در واقع آنطور که ورزش سه نوشته، استقلال به دو دلیل از خرید این بازیکن منصرف شده است.

اولین دلیلی که باعث شده مذاکره فوتاکس با استقلال نیمه کاره بماند رقم قرارداد داست؛ پیشنهاد استقلال ۲۵۰ هزار دلار و رقم درخواستی فوتاکس ۴۰۰ هزار دلار بوده است. عنوان شده فرهاد مجیدی به مدیران باشگاه گفته این بازیکن ارزش پرداخت ۴۰۰ هزار دلار را ندارد. از طرفی دیگر، موضوع پرداخت مالیات هم دردسر ساز شده است؛ از الان به بعد باشگاه‌های ایرانی اجازه پرداخت مالیات بازیکن را ندارند و بازیکنان خودشان باید این رقم را پرداخت کنند. این هم موضوعی دیگر برای اختلاف نظر مارکو فوتاکس با استقلال شده تا پرونده حضورش در باشگاه آبی تهران بسته شود.


منبع خبر : فرارو
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.