اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
73244
1400/07/21 13:52

انتقاد نکونام از اسکوچیچ؛ تیم ملی ضعف تاکتیکی دارد

سرمربی سابق تیم فولاد، جدیدترین منتقد سرشناس سرمربی تیم ملی است.

چند روز بعد از آنکه حمید مطهری مربی پرسپولیس با حضور در یک برنامه تلویزیونی، به صراحت، تیم ملی را «بازیکن محور» و فاقد برنامه‌های تاکتیکی مشخص خواند، حالا نوبت به جواد نکونام رسیده که از عملکرد تیم اسکوچیچ در بازی جلوی کره انتقاد کند.

نکونام که با روزنامه جام جم صحبت کرده درباره اینکه آیا تیم ملی تاکتیک مشخصی در بازی دیروز داشته، گفته است: ضعف تاکتیکی در تیم دیده می‌شود. ما فوتبال تاکتیکی خوبی برابر کره انجام ندادیم. باید روی این مساله کار کنیم، اما به لحاظ خلاقیت نفرات، به جرات می‌گویم بهترین تیم آسیا هستیم و هیچ تیمی در حال حاضر به اندازه ما مهره خوب ندارد.

نکونام برای اینکه نظرش درباره ضعف تاکتیکی تیم ملی را اثبات کند به اتفاقات بازی دیروز اشاره کرده است: ما بهترین نفرات را در آسیا داریم. قوی‌ترین تیم قاره به لحاظ مهره هستیم. جور این ضعف را فعلا مهره‌های نامی تیم می‌کشند. شما به بازی طارمی دقت کردید؟ او عقب می‌آمد تا از مدافعان توپ بگیرد. این یعنی ما نظم لازم را نداشتیم.

سرمربی سابق فولاد صحبتهایش را اینگونه تمام کرده که کره به هدفش در تهران رسید:  کره به خاطر شرایط سختی که در ایران داشت و از این حیث که در تهران به پیروزی نرسیده بود، فقط می‌خواست بازنده نباشد. در شروع بازی اما متوجه شد می‌تواند روی دروازه ما خطرساز شود. آنها کم‌کم جرات پیدا کردند و جلو آمدند تا گل بزنند. به جرات می‌گویم کره‌ای‌ها باور نمی‌کردند در تهران برنده باشند.


منبع خبر : فوتبالی
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.