اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
73501
1400/07/25 11:26

قیمت انواع خودرو‌ داخلی در 25 مهر 1400

بیشترین افت قیمت بین محصولات داخلی بازار، امروز یکشنبه بیست و پنجم مهر در پژو پارس دیده می‌شود. این مدل با کاهش چهار میلیون تومانی، 280 میلیون تومان قیمت خورده است.

پژو پارس امروز یکشنبه بیست و پنجم مهرماه با کاهش چهار میلیون تومانی روانه بازار شد و ۲۸۰ میلیون تومان قیمت خورد. این بیشترین افت قیمت بین محصولات داخلی محسوب می‌شود.

پژو ۲۰۶ صندوقدار در طرف مقابل رشد قیمت سه میلیون تومانی را به ثبت رساند و حالا معادل ۲۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. در بین محصولات سایپا نیز به جز افت قیمت دو میلیون تومانی پراید وانت، دیگر محصولات داخلی با همان عدد ورقم‌های روز شنبه معامله می‌شوند. قیمت روز دیگر محصولات ایران خودرو و سایپا را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

قیمت محصولات ایران‌خودرو

سمند دوگانه‌سوز EF۷ و وانت آریسان نسبت به اولین روز هفته سه میلیون تومان قیمت کمتری دارند و به ترتیب ۲۷۷ میلیون تومان و ۱۸۷ میلیون تومان قیمت گذاری شده اند.

پژو ۲۰۶ تیپ پنج ۲۹۲ میلیون تومان و پژو پارس اتوماتیک ۳۶۱ میلیون تومان قیمت خوردند و هر کدام یک میلیون تومانی را تجربه می‌کنند.

قیمت محصولات سایپا

پراید وانت که گران‌ترین مدل پراید لقب گرفته، ۱۵۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دو میلیون تومان در مقایسه با روز قبل ارزان شده است و به جز این محصول، دیگر خودرو‌های داخلی سایپا تغییر قیمتی ندارند. همچنین چانگان با قیمت ۵۳۰ میلیون تومان در بازار حضور دارد و افت پنج میلیون تومانی را به ثبت رسانده است.


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.