اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
73915
1400/08/01 11:27

قیمت انواع خودرو داخلی در 1 آبان 1400

پژو پارس درمیان محصولات داخلی بازار، با کاهش سه میلیون تومانی بیشترین تغییر قیمت را به ثبت رساند و امروز شنبه اول آبان 284 میلیون تومان قیمت خورد.

خودرو‌های ایران‌خودرو و سایپا امروز شنبه اول آبان با نوسان قیمت محدودی نسبت به هفته قبل در بازار حضور دارند. به‌طوری که بین محصولات داخلی سایپا فقط پراید وانت یک میلیون تومان افت قیمت پیدا کرده است و دیگر خودرو‌های این کارخانه با همان عدد و رقم‌های روز پنجشنبه معامله می‌شوند.

پژو پارس درمیان محصولات داخلی ایران‌خودرو، با کاهش سه میلیون تومانی، بیشترین تغییر قیمت را به ثبت رساند و امروز ۲۸۴ میلیون تومان قیمت خورد. همچنین پژو ۲۰۷، سمند LX، پژو ۲۰۷ و پژو ۲۰۶ نیز بین یک تا دو میلیون تومان ارزان شدند. قیمت روز خودرو‌های این دو کارخانه را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

قیمت محصولات ایران‌خودرو

پژو ۲۰۷ دنده‌ای ۳۲۶ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ تیپ دو ۲۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شوند و کاهش یک میلیون تومانی را به ثبت رساندند. همچنین سمند ۲۴۴ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ تیپ پنج ۲۹۲ میلیون تومان قیمت خوردند و نسبت به هفته قبل دو میلیون تومان ارزان شدند.

قیمت محصولات سایپا

پراید وانت تنها محصول داخلی سایپا محسوب می‌شود که امروز تغییر قیمت دارد و با کاهش یک میلیون تومانی، ۱۶۱ میلیون تومان عرضه می‌شود. کیا سراتو مدل ۹۸ نیز بین مدل‌های مونتاژی سایپا ۹۲۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری شد و افزایش پنج میلیون تومانی را تجریه کرد.


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.