اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
73999
1400/08/03 09:17

سپاهان؛ تبعیض و حق خوری

پرسپولیسی‌ها اعتقاد دارند به تیم سپاهان در همین ابتدای کار پوئن بحث برانگیزی داده شده است.

هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر از روز گذشته با بازی تیم‌های نفت مسجد سلیمان و سپاهان به طور رسمی شروع شد. آن بازی، اما سوژه‌ای برای پرسپولیسی‌ها شده تا یادآوری کنند که در حق تیم سرخپوش تهرانی تبعیض صورت گرفته است.

 ماجرا از این قرار است که زمین تیم نفت مسجد سلیمان مهیای دیدار با سپاهان نبود و مسئولان سازمان لیگ تصمیم گرفتند بازی این دو تیم را به اهواز و فولاد آرنا ببرند. در زمین هموار اهواز، اما این سپاهان بود که در دیداری یکطرفه با ۳ گل از سد رقیب عبور کرد و دومین پیروزی اش در رقابت‌های لیگ برتر را به دست آورد.

این جابجایی محل بازی، اما با اعتراض پرسپولیسی‌ها روبرو شده و آن‌ها اعتقاد دارند حق این تیم خورده شده است. افشین پیروانی مدیر باشگاه پرسپولیس روز گذشته به طور رسمی به مکان برگزاری بازی تیم‌های سپاهان و نفت مسجدسلیمان اعتراض کرد و گفت: عدالت حکم می‌کند که شرایط همه تیم‌ها در بازی‌های مختلف در طول فصل یکسان باشد. من می‌خواهم بدانم چه کسی گفته که بازی این هفته سپاهان و نفت مسجدسلیمان باید در اهواز برگزار شود؟

او ادامه داد: همه می‌دانند که بازی در خانه نفت مسجدسلیمان به لحاظ زمین این شهر و امکانات آنجا، یکی از سخت‌ترین بازی‌های هر تیم در فصل است؛ بنابراین این درست نیست که بازی این دو تیم در فولاد آرنا انجام می‌شد.

پیروانی گفت: چطور است زمانی که ما پارسال قبل از فینال لیگ قهرمانان با نساجی بازی داشتیم، مجبور شدیم در زمینی ۱۰۰ درصد غیراستاندارد که به هیچ وجه شایسته میزبانی یک بازی لیگ برتری نبود بازی کنیم و به هر مسئولی گفتیم زمین بازی را عوض کنید، گفتند نمی‌شود، اما بازی سپاهان و نفت مسجدسلیمان به راحتی به اهواز منتقل شد. اگر صرفا چمن زرد باشد دلیل مناسبی برای تغییر زمین نیست. الان چه کسی پاسخگوی این تبعیض است؟

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این پوئنی است که به تیم‌های رقیب ما داده شده و مطمئن باشید که با این روند حق به حقدار نمی‌رسد. ما نگران این مسائل هستیم و در طول این چند فصل دیده‌ایم که بعضی مواقع خیلی راحت حق پرسپولیس را خورده‌اند و در زمینه‌های مختلف اصول بازی جوانمردانه رعایت نشده است.


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.