اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
74062
1400/08/03 17:47

10 فیلم جدید راهی اکران می‌شوند

شورای صنفی نمایش زمان اکران 10 فیلم سینمایی را بدون اشاره‌ای به «گشت 3» تا ابتدای دی‌ماه تعیین و اعلام کرد.

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش درباره مصوبات جلسه روز دوشنبه، سوم آبان‌ماه این شورا که در محل اتحادیه تهیه‌کنندگان تشکیل شد به ایسنا گفت: قرار بر این شده است که ۱۰ فیلم سینمایی از ۱۲ آبان‌ماه تا ابتدای دی ماه به نوبت روی پرده روند.

او درباره فیلم «گشت 3» ساخته سعید سهیلی که پیش‌تر قرار بود از پنجم آبان همراه با فیلم «قهرمان» اکران شود و در روزهای اخیر خبرهایی درباره منع اکران آن منتشر شده بود، اطلاعاتی نداده است. پیگیری‌های ایسنا با این تاکید همراه بوده که تصمیم‌گیری درباره اکران فیلم «گشت 3» برعهده سازمان سینمایی است.

 به گفته شایسته فیلم‌هایی که قرار است پس از «قهرمان» روی پرده سینماها روند عبارتند از: « تومان» ساخته مرتضی فرشباف از ۱۲ آبان، «آپاچی» آرش معیریان از ۲۶ آبان، «شهر گربه‌ها» سید جواد هاشمی از سوم آذر، «آتابای» نیکی کریمی از سوم آذر، «ملاقات با جادوگر» جمشید بهرامیان از ۱۰ آذر، «جوجه تیغی» مستانه مهاجر از ۱۰ آذر، «بندر بند» منیژه حکمت از ۱۲ آذر، «بی همه چیز» محسن قرایی از ۱۷ آذر، «تی‌تی» آیدا پناهنده از ۲۴ آذر، و «عروسی مردم» مجید توکلی از اول دی ماه.

بنا بر این اعلام مشخص است که بسیاری از فیلم‌های مانده از دوره‌های اخیر جشنواره فیلم فجر به زودی راهی اکران می‌شودند تا بیش از این در صف طولانی اکران باقی نمانند.


منبع خبر : ایسنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.