اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
74094
1400/08/04 09:38

خروج امین قاسمی نژاد از برنامه استقلال

امین قاسمی نژاد مهاجم جدید استقلال شرایط سختی برای بازی کردن در ترکیب اصلی دارد.

استقلال برای رقابت‌های فصل بیست و یکم خانه تکانی کرده و بازیکنان زیادی را به خدمت گرفته است. تعدد بازیکنان به حدی است که در بعضی از خطوط ترافیک عجیبی شکل گرفته و آینده چند بازیکن نامشخص است.

 یکی از این خطوط مربوط به خط حمله استقلال است. این تیم با جدایی مهدی قایدی و شیخ دیاباته به دنبال خریدن مهاجم جدید رفته و ۲ بازیکن تخصصی برای این پست یعنی امین قاسمی نژاد و محمد رضا آزادی خریده است. این دو در کنار ارسلان مطهری و آرمان رمضانی، دیگر مهاجمان نخصصی استقلال محسوب می‌شوند.

تا اینجای کار مشکلی به وجود نمی‌آید، ولی موضوع اینجاست که فرهاد مجیدی تصمیم گرفته یکی دو بازیکن که تخصص شان در خط میانی و دفاعی است را هم به خط حمله اضافه کند. امیرحسین حسین زاده و کوین یامگا، این دو نفر هستند. اتفاقا این دو نفر بیش از ۴ مهاجم تخصصی استقلال در دو بازی قبلی به میدان رفته اند. این پایان کار نیست و استقلال قرار است رودی ژستد، یک مهاجم کارکشته دیگر را هم به خدمت بگیرد. به این ترتیب فرهاد مجیدی برای خط حمله اش ارسلان مطهری، آرمان رمضانی، محمد رضا آزادی، امین قاسمی نژاد، امیرحسین حسین زاده، کوین یامگا و رودی ژستد را خواهد داشت!

درست است که یکی دو نفر از این بازیکنان توانایی بازی کردن در پست وینگر را هم دارند، ولی این شرایط، کار را برای امین قاسمی نژاد، مهاجمی که آمده بود تا جای مهدی قایدی و شیخ دیاباته را پر کند بیش از هر زمان دیگری سخت می‌کند. هنوز ژستد هم اضافه نشده، فرهاد مجیدی از امین قاسمی نژاد در ترکیب اصلی استفاده نمی‌کند، پس طبیعی است که با اضافه شدن یک مهاجم دیگر، ترافیک خط حمله استقلال سنگین‌تر از هر زمان دیگری می‌شود و کار برای امین قاسمی نژاد هم دشوار می‌شود. قاسمی نژاد در نقل و انتقالات مورد توجه یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس هم قرار گرفته بود، ولی نهایتا استقلال، تیم مورد علاقه اش، پیوست.


منبع خبر : فرارو
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.