اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
74106
1400/08/04 11:03

قیمت انواع خودرو داخلی در 4 آبان 1400

تندر 90 امروز سه شنبه چهارم آبان 10 میلیون تومان گران شده است. بسیاری از محصولات پرتیراژ داخلی نیز نسبت به روز قبل قیمت بیشتری دارند.

تندر ۹۰ با افزایش ۱۰ میلیون تومانی امروز سه‌شنبه چهارم آبان ۳۷۵ میلیون تومان فروخته می‌شود و بیشترین افزایش قیمت را نسبت به دیگر محصولات داخلی بازار به ثبت رسانده است.

پژو پارس، سمند EF۷ دوگانه سوز، دنا، پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶، پراید هاچ‌بک، پراید وانت و ساینا نیز در مقایسه با روز قبل یک تا سه میلیون تومان گران شدند.

کیا سراتو رشد پنج میلیون تومانی را تجربه می‌کند و برای آن ۹۲۰ میلیون تومان قیمت گذاشتند اما سوزوکی ویتارا اتوماتیک با افت ۵۰ میلیون تومانی، یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان قیمت خورده است. قیمت روز دیگر محصولات ایران خودرو و سایپا را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

قیمت محصولات ایران خودرو

پژو پارس ۲۸۷ میلیون تومانی فروخته می‌شود و سه میلیون تومان گران شده است. سمند EF۷ دوگانه سوز نیز که ۲۸۲ میلیون تومان قیمت خورده، افزایش دو میلیون تومان را به ثبت رسانده است. پژو ۲۰۰۸ نیز که دو ماه پیش بیشتر از یک میلیارد تومان قیمت داشت، امروز با قیمت ۹۵۵ میلیون تومان در بازار حضور دارد و نسبت به روز دوشنبه پنج میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت محصولات سایپا 

پراید هاچ بک ۱۵۵ میلیون تومان قیمت دارد و نسبت به روز قبل رشد یک میلیون تومانی را تجربه می‌کند، اما در روزی که بسیاری از خودرو‌های بازار گران شدند، تیبا هاچ بک پلاس یک میلیون تومان افت قیمت پیدا کرد و حالا ۱۷۳ میلیون تومان فروخته می‌شود.


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.