اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
74155
1400/08/04 17:32

شریفی: میزبانی لبنان از ایران تایید شد

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفت: تا جایی که من خبر دارم ورزشگاه لبنانی‌ها به فناوری کمک داور ویدئویی(VAR) مجهز است اما درباره حضور تماشاگران یا آنلاین و آفلاین بودن این فناوری توضیحات بیشتری داده نشده است.

حسین شریفی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره پنجمین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در دور نهایی انتخابی جام جهانی مقابل لبنان اظهار داشت: بحث بازی تیم ملی فوتبال ایران برابر لبنان بود که دوستان به من اعلام کردند میزبانی لبنان تایید و تیم ملی باید بازی بعدی را در این کشور برگزار کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: شک و شبهه‌هایی در این باره وجود داشت و به صورت رسمی اعلام نشده بود. برخی می‌گفتند بازی در لبنان است و عده‌ای دیگر معتقد بودند مسابقه ما در این کشور انجام نخواهد شد اما دیدار بعدی ما در ۲۰ آبان‌ماه به طور رسمی در لبنان برگزار می‌شود.

شریفی در پایان گفت: تا جایی که من خبر دارم ورزشگاه لبنانی‌ها به VAR مجهز است اما توضیحات بیشتری داده نشده است.

تیم ملی فوتبال ایران در حال حاضر با ۱۰ امتیاز صدرنشین گروه A به حساب می‌آید و تیم های کره جنوبی، لبنان، امارات، عراق و سوریه در رده‌های دوم تا ششم جای گرفته‌اند. شاگردان دراگان اسکوچیچ پنج روز بعد از بازی با لبنان باید در تاریخ ۲۵ آبان‌ماه رو در روی تیم سوریه قرار بگیرند. این دیدار در کشور اردن به انجام خواهد رسید.


منبع خبر : ایرنا
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.