اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
74550
1400/08/10 10:55

حقوق نجومی برای یک استخدام غیرقانونی!

پیام کهتری، از نزدیکان سعید جلیلی که اخیرا از سوی جواد اوجی به عنوان مشاور و مدیرکل دفتر وزارتی نفت منصوب شده است، در اولین ماه فعالیت خود حقوق نجومی 32 میلیون تومانی دریافت کرده است.

حواشی وزارت نفت دولت رئیسی تمام شدنی نست. این وزارتخانه به نوعی تبدیل به نقل محافل و مجالس فضای مجازی و رسانه‌ها شده است؛ از استخدام‌های غیرقانونی و سفارش شده توسط نمایندگان مجلس گرفته تا حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت.

تازه ترین سند افشا شده از وزارت نفت نشان می‌دهد که پیام کهتری انور، از نزدیکان سعید جلیلی که به تازگی به عنوان مشاور و مدیرکل دفتر وزارتی نفت منصوب شده است، در اولین ماه فعالیت خود حقوق نجومی 32 میلیونی دریافت کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوان در این‌باره نوشته است:«وزارت نفت با وجود آن که هنوز از حواشی استخدام دختر نماینده مردم گرگان در مجلس، حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت و بروز نقص فنی در پالایشگاه شازند رهایی نیافته، اکنون با ادعای رخ دادن دو استخدام غیرقانونی در سطوح بالای مدیریتی این وزارتخانه مواجه است؛ نخست، استخدام مدیرکل دفتر وزارتی و دوم، استخدام مدیرکل روابط عمومی.»

این رسانه صداوسیما در ادامه نوشته:«پیگیری‌ها نشان دهنده آن است که در ماه‌های پایانی دولت گذشته، تغییراتی در آیین نامه نظام‌های اداری و استخدامی صنعت نفت رخ داده که اکنون دست به گریبان وزیر جدید نفت شده است. در مدل قراردادی مدت معین نوین، این دو مدیرکل باید در آزمون‌های مرکز توسعه مدیریت سرمایه انسانی صنعت نفت شرکت می‌کردند که این اتفاق رخ نداده است.»
تصویر دو نامه محرمانه که در فضای مجازی منتشر شده است


این رسانه اعلام کرده که «چون کهتری انور رابطه استخدامی طولانی مدتی با وزارت نفت نداشته، تعیین حقوق ۳۲ میلیون تومانی برای او نادرست است و این مبلغ، باید کاهش یابد.»

کهتری انور در سال ۱۳۹۱ از دانشکده مهندسی شیمی و نفت دانشگاه صنعتی شریف، در گرایش مدلسازی، شبیه سازی و کنترل فارغ التحصیل شده است.


منبع خبر : اصلاحات پرس
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.