سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۷۶۹۵

تاریخ انتشار :

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۱:۲۶

فاضل میبدی عضو مجمع روحانیون مبارز

نمی‌شود به مردم توصیه کرد که ناامید نشوند/ بخشی از نارضایتی‌ها ناشی از نحوه برخورد با مفاسد اقتصادی استعضو مجمع روحانیون مبارز گفت: تا زمانی که منشأ ناامیدی مردم رفع نشود، ناامیدی کم نمی شود به همین خاطر باید گفت نمی‌شود به مردم توصیه کرد که ناامید نشوند.

 محمدتقی فاضل میبدی عضو مجمع روحانیون مبارز درباره اقدام نهادهای مختلف برای رفع ناامیدی در جامعه اظهار کرد: حل ناامیدی که الان در جامعه وجود دارد بخش کوچکی از آن دست دولت است و بخش مهم آن در دست سایر نهادها و قوه قضائیه است. پاره ای از نارضایتی ها به نحوه برخورد با مفاسد اقتصادی بر می گردد که احکام صادر شده برای این مفاسد ناامیدی ایجاد می‌کند.

فاضل میبدی ادامه داد: این نوع برخورد در حالی است که یک دختری را که ممکن است یک کار اشتباهی کرده باشد بگیرند و حکم زندان تندی برای او صادر کنند و یا درویش بدبختی را به زندان می برند و برخورد تندی می کنند و به احکام سنگین محکوم می کنند. اینها در جامعه ما بدبینی و ناامیدی ایجاد می کند.

عضو مجمع روحانیون مبارز افزود: رفع بخشی از ناامیدی ها دست دولت است که باید مسائل اقتصادی را بهتر حل کند و کسب و کار را رونق دهد. جامعه ما از لحاظ اقتصادی و قضایی مشکلات زیادی دارد. در هر موضوع اداری مردم باید پولی با نرخ های متفاوتی بپردازند. این ها مسائل مختلفی است که به زندگی مردم گره خورده است و باعث ناامیدی مردم شده است.


او تأکید کرد: تا زمانی که منشأ ناامیدی مردم رفع نشود، ناامیدی کم نمی شود به همین خاطر باید گفت نمی شود به مردم توصیه کرد که ناامید نشوند. در این میان هم یک صدا و سیما فعالیت می کند که مسئله را وارونه منعکس می کند و می گوید یک عده مقصر هستند و یک عده دیگر مقصر نیستند.

فاضل میبدی تصریح کرد: به نظر من یک جریانی در کار هست که هر روز در کشور یک بحرانی ایجاد می شود. یک روز مسئله حجاب اجباری و یک روز دراویش و یک روز هم کنسرتی در برج میلاد به یک مسئله تبدیل می شود.

او افزود: تا زمانی که ما به اخلاق اصیل اسلامی برنگردیم و واقعیت ها را درست نبینیم و این توهمات را کنار نگذاریم روز به روز مشکلات بیشتر می شود.

عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: در کشور ما رقابت سیاسی سالم وجود ندارد. الان یک دولتی روی کار هست که نقطه ضعف هایی هم دارد ولی نهادهای متخلف به جای همکاری با دولت روز به روز فشارشان را بر دولت بیشتر می کنند. این درحالی است که انتظار این بود که قوه قضاییه با دولت همکاری بیشتری داشته باشد و با برقراری آرامش و جلب اعتماد زمینه سرمایه گذاری را بیشتر فراهم کند.
 

اعتماد آنلاین

تبلیغاتپربازدیدترین ها

تأملی بر یک نامه/سعید حجاریانروایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی/ روحانی نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی را تعیین کرد نه جهانگیری!دفاع عجیب کمیسیون تحقیق مجلس از تاجگردونکرونا باعث شد دولت ناچار به پناه بردن به بورس شود/ نهادها در برابر تغییر مقاومت می‌کننداکران فیلم‌های خارجی؛ فرمولی تازه برای نجات سینمای ایران!؟کمیسیونی کاملا فرهنگی بدون کتاب و فیلم!آخرین جزئیات از حکم اعدام 3 بازداشت‌شده اعتراضات آبان/وکلا امکان دسترسی به پرونده را نداشته‌اندرسانه بلژیکی: کاوه رضایی با "کلوب بروژ" به پایان خط رسیده استسیف: برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد/«تقریبا هیچ» حرف دلم بودمطهرنیا: آیا در کارنامه چین استثمار و استعمار وجود ندارد؟
آخرین اخبار

وزیر بهداشت: ویروس کرونا از طریق هوا منتقل نمی‌شودفوت ۱۸۸ بیمار کووید۱۹ در کشور/ مجموع بیماران در کشور به ۲۵۵ هزار نفر رسیدترامپ: در انتخابات پیروز می‌شوم/من مجوز حمله سایبری به روسیه در سال ۲۰۱۸ را صادر کردمسخنگوی شورای نگهبان: نظر مجلس درباره رد یا تایید اعتبارنامه ها برای ما محترم استرییس اتاق فکر کرونای تهران: موج دوم کرونا در پاییز می‌آید و ممکن است بسیار کشنده‌تر باشدرونمایی از کیفی اعجاب انگیز در اولین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزیترابیان: در قرارداد ویلموتس جملاتی هست که به نفع اوستکارگزاری بورس بیمه ایران در خرداد ۹۹ به جمع ۸ کارگزار برتر بورسی راه یافتپوران درخشنده: چطور به یک بازیگر برای یک ماه یک میلیارد دستمزد می‌دهند؟ضبط برنامه «عصر جدید» متوقف شددایی: تا وقتی آقازاده‌ها تصمیم‌گیرنده هستند بازگشت من به فوتبال ممکن نیست!چگونه تست‌ کرونای بازیکنان استقلال که مثبت اعلام شده بود، منفی شد؟افزایش نرخ سود بانکی تا سقف ۲۰ درصدمینو محرز: بیماری طاعون خیارکی وارد کشور نشده استهمه چیز درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعیزنگنه: تسلیم تحریم ها نمی شویم/توجه به میدان های نفتی مشترک یک ضرورت است«بتمن» سریال می‌شود/ زندگی در دنیای گاتهامکیانوش اسلامی: دستمزدبازیگران مثل قیمت مسکن بالا می‌روداصلاحات به اصل خود بازگردد مردم حمایت می کنند/تندرویهای اصولگرایان اوضاع را نابهنجار خواهدکردکرونا هراسی همانند عادی سازی کرونا خطرناک است/تعطیلی کامل فعالیت‌های اقتصادی غیر ممکن است


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved