اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
77495
1400/08/23 11:41

استرداد لایحه «حذف ارز 4200 تومانی» صحت ندارد

عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد که خبر استرداد لایحه دولت برای اصلاح تبصره یک لایحه بودجه 1400 و تخصیص ارز کالاهای اساسی صحت ندارد.

در حالیکه احسان ارکانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه خبر بازپس گیری لایحه ارز 4200 تومانی  از سوی دولت را اعلام کرده بود اما حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان ، با بیان اینکه خبر استرداد لایحه دولت در خصوص اصلاح تبصره یک لایحه بودجه 1400 با عنوان «تامین مطمئن کالاهای اساسی، نهاده‌های دامی، دارو و تجهیزات پزشکی و سیاست‌های جبرانی حمایت از معیشت اقشار آسیب‌پذیر» صحت ندارد، اظهار داشت: این لایحه امروز هم به عنوان دستور روز از سوی هیأت رئیسه قرائت شده است.

وی افزود: لایحه دولت هم اکنون در سامانه قوانین به عنوان دستور روز قرار دارد و در صورتی که امروز فرصت شود، دو فوریت آن بررسی خواهد شد.

گفتنی است، برخی رسانه‌ها امروز از استرداد لایحه «تامین مطمئن کالاهای اساسی، نهاده‌های دامی و دارو و تجهیزات پزشکی و سیاست‌های جبرانی حمایت از معیشت اقشار آسیب‌پذیر» خبر داده بودند؛ این لایحه به لایحه «حذف ارز 4200 تومانی» معروف شده است.


منبع خبر : فارس
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.