اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
77995
1400/08/30 10:58

قیمت انواع خودرو داخلی در ۳۰ آبان ۱۴۰۰؛

افت قیمت سمند؛ پراید تغییری نکرد

سمند EF7 دوگانه سوز با کاهش چهار میلیون تومانی فروخته می‌شود و امروز یکشنبه 30 آبان 320 میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت خودرو‌های داخلی امروز یکشنبه ۳۰ آبان روند یکسانی در بازار ندارد. مدل‌هایی مثل سمند EF۷ دوگانه سوز، پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶ و پراید هاچبک نسبت به اولین روز هفته قیمت کمتری دارند و در طرف مقابل شاهد گران شدن سمند LX، پژو ۲۰۷ دنده‌ای و تیبا هاچبک پلاس هستیم.

سمند EF۷ دوگانه سوز بین مدل‌های داخلی بیشترین افت قیمت را به ثبت رسانده است و با کاهش چهار میلیون تومانی ۳۲۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. بین مدل‌های مونتاژی این دو کارخانه هم سیتروئن C۳ ریزش ۱۵ میلیون تومانی را تجربه می‌کند و با قیمت ۹۵۰ میلیون تومان روانه بازار شده است.

قیمت محصولات ایران‌خودرو

سمند EF۷ دوگانه سوز بیشترین افت قیمت را بین محصولات ایران خودرو تجربه کرد و امروز با قیمت ۳۲۰ میلیون تومان روانه بازار شده است. همچنین شاهد افت دو میلیون تومانی پژو ۲۰۶ تپ دو و پنج هستیم اما در طرف مقابل پژو ۲۰۷ دنده‌ای افزایش سه میلیون تومانی را به ثبت رسانده و ۳۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. بین محصولات مونتاژی ایران‌خودرو کاهش ۱۵ میلیون تومانی هایما S۵ ارزش آن را در بازار به ۶۷۵ میلیون تومان رساند.

قیمت محصولات سایپا

قیمت خودرو‌های داخلی سایپا تغییر محسوسی با روز شنبه ندارد. پراید هاچبک یک میلیون تومان ارزان شده و تیبا هاچبک پلاس به همین اندازه افزایش قیمت پیدا کرده است. سیتروئن C۳ بین مدل‌های مونتاژی سایپا ریزش ۱۵ میلیون تومانی داشته است و در بازار با قیمت ۹۵۰ میلیون تومان حضور دارد.


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.