اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
78296
1400/09/04 09:17

قتل همسایه با تفنگ ساچمه‌ای

مرد جوان که به اتهام شلیک مرگبار با تفنگ ساچمه‌ای به همسایه‌اش محاکمه شده بود به قصاص محکوم شد.

رسیدگی به این پرونده از اوایل سال 99 با گزارش قتل مرد جوانی به‌نام مهران در پیشوای ورامین آغاز شد. پس از حضور مأموران در تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول به‌دنبال درگیری با همسایه‌اش به مقابل خانه او رفته و با تفنگ ساچمه‌ای وی را زخمی کرده که مرد مجروح در بیمارستان جان باخته است. پس از دستگیری متهم، وی ضمن اعتراف به این ماجرا گفت: من قصد کشتن همسایه‌ام را نداشتم و فکر نمی‌کردم با تفنگ ساچمه زنی کسی کشته شود.
 پس‌ از اعترافات متهم و تکمیل تحقیقات، پرونده به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص کردند. در ادامه وکیل آنها گفت: اگرچه متهم با تفنگ ساچمه‌ای به قربانی شلیک کرده اما ترکش‌های گلوله ساچمه‌ای در جمجمه قربانی پخش و منجر به مرگ وی شده است.

پس از آن متهم به جایگاه رفت و گفت: من و برادرم سال‌ها در پیشوای ورامین صاحب یک ملک هستیم و مهران هم در همسایگی ما زندگی می‌کرد. او مدت‌ زیادی بود که از برق ملک ما استفاده می‌کرد و قرار بود پول برق را به‌صورت مساوی پرداخت کنیم. روز حادثه مبلغ قبض برق را که خیلی زیاد بود به او نشان دادم و خواستم که سهمش را پرداخت کند اما او قبول نمی‌کرد. به‌همین خاطر من و برادرم سیم‌های برق را قطع کردیم و همین موضوع موجب درگیری ما شد. اسلحه ساچمه‌ای‌ام را برداشتم و برای ترساندن مهران مقابل خانه‌اش رفتم و فقط یک تیر شلیک کردم اما ناخواسته تیر به سر او خورد. من قصدم فقط ترساندن او بود.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده، متهم را به قصاص محکوم کردند.


منبع خبر : روزنامه ایران
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.