اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
78324
1400/09/04 11:19

خبر «وام 100 میلیونی به زیان‌دیدگان بورس» شایعه بود؟

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس به شایعه اعطای وام 50 تا 100 میلیون تومانی به سهامداران زیان‌دیده در بورس واکنش نشان داد.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس در واکنش به شایعه اعطای وام ۵۰ تا ١٠٠ میلیون تومانی به سهامداران زیان‌دیده در بورس، گفت: این پیشنهاد بار مالی زیادی دارد و تأمین چنین منابعی در قانون بودجه برای ارائه به سهامداران در نظر گرفته نشده است، بنابراین این پیشنهاد، قابلیت اجرا ندارد.

در روزهای اخیر در خبری به نقل از محمد خدابخشی، نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات خبری درباره پیشنهاد وام قرض‌الحسنه‌ای بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان به سهامداران خرد زیان دیده در بورس منتشر شده بود که محسن علیزاده به ارائه توضیحاتی در این مورد پرداخت و گفت: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس چنین صحبتی را با رئیس سازمان بورس مطرح کرده است اما این صحبت فقط در حد پیشنهاد بوده و اجرای آن غیر ممکن است.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس با بیان اینکه تاکنون ارائه چنین وامی به سهامداران در کمیسیون اقتصادی مجلس، هیأت مدیره سازمان بورس و شورای عالی بورس مورد بحث قرار نگرفته است، گفت: لازمه این اتفاق قرار گرفتن منابع مالی در اختیار مسئولان است، در صورتی که چنین مسأله‌ای غیر ممکن است.


منبع خبر : روززنامه ایران
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.