اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
78365
1400/09/05 16:46

آقـایـان! حـتـی عـذرخـواهـی هـم نمـی‌کـنـید؟

بعداز مدتها دیگر هیچ شهر و استان ایران در شرایط قرمز کرونایی قرار ندارد.خبری خوب که مهم‌ترین عامل آن را باید واردات واکسن کرونا دانست. اما عاملان اصلی تعلل در واردات واکسن این‌روزها در سکوت به سر می‌برند و حتی حاضر نیستند به خاطر قصور خود عذرخواهی کنند.

بلاخره چتر سرخ کرونایی از سر ایران برداشته شد. امروز در خبری اعلام شد که دیگر هیچ نقطه‌ی ایران در شرایط قرمز کرونایی به سر نمی‌برد. خبری خوب که بعد از واردات واکسن به کشور و به طبع آن واکسیناسیون سراسری و عمومی در کشور اتفاق افتاده است.

واکسن‌هایی که می‌شد زودتر وارد کشور شود اما دولت حسن روحانی و نمکی وزیر بهداشت وقت با معطلی برای واردات آن هم به امید وعده ساخت واکسن داخلی این فرصت را از مردم ایران گرفتند.

محمد مخبر، که هم‌اکنون معاون اول ابراهیم رئیسی است و هنوز هم ریاست ستاد اجرایی فرمان امام را برعهده دارد، در گذشته وعده تولید ۵۰ میلیون واکسن داخلی برکت را داده بود، که همین امر منجر به انفعال نمکی در واردات شد.

روحانی+و+نمکی

وعده‌ای که با وجود گذشت چند ماه از آن هنوز هم عملی نشده است و حتی به نظر می‌رسد تا پایان امسال هم به این میزان واکسن داخلی نخواهیم رسید و مخبر معاون اول فعلی دولت برای این خلف وعده حتی عذرخواهی هم نکرده است.

حسن روحانی، سعید نمکی و دیگر مسببان وارد نشدن واکسن کرونا هم هیچ وقت حاضر نشدند به خاطر قصور خود در واردات واکسن کرونا عذرخواهی کنند. گویا این رسم سیاستمداران ایرانی است که هیچ وقت مسئولیت تصمیمات غلط خود را نپذیرند.
 


منبع خبر : اصلاحات پرس
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.