اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
78434
1400/09/06 13:17

قیمت خانه در ولنجک رکورد زد

بر اساس قیمت مسکن در تهران، محلات منطقه یک شهرداری تهران از محلات گران قیمت تهران برای خرید مسکن هستند. محلات گران قیمت تهران کدامند؟

بر اساس آگهی‌های سایت دیوار برای خرید مسکن در تهران، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از محلات گران تهران به دست آمده است.

بنا بر داده‌های جدول زیر، قیمت مسکن در ولنجک با متوسط نرخ ۱۲۱ میلیون تومان گران‌ترین محله برای خرید خانه است. بر اساس آگهی‌های دیوار، قیمت مسکن در ولنجک رکورد زد و این محله به بالاترین نرخ متوسط خرید مسکن در سال ۱۴۰۰ رسید.

همچنین متوسط قیمت در محله نیاوران ۱۱۹ میلیون تومان و کامرانیه ۱۱۵٫۹ میلیون تومان اعلام شد که از دیگر مناطق گران قیمت تهران هستند. متوسط قیمت در محله قیطریه ۱۱۰ میلیون تومان ثبت شده است.

در بین محلات زیر اقدسیه با متوسط قیمت ۶۶ میلیون تومان از دیگر محلات ارزان‌تر است. الهیه با متوسط قیمت ۷۶ میلیون تومان و دروس ۸۶ میلیون تومان ثبت شده است.

آجودانیه و دارآباد از محلات منطقه یک شهرداری تهران، با متوسط قیمت ۹۴ میلیون تومان برای خرید یک متر مربع آپارتمان ثبت شده‌اند.

زعفرانیه با متوسط قیمت ۹۶ میلیون تومان و فرمانیه با متوسط ۹۸ میلیون تومان ثبت شد.

در جدول زیر متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از محلات گران قیمت تهران را مشاهده می‌کنید.


 


منبع خبر : تجارت نیوز
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.