اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
78509
1400/09/07 12:16

قیمت فیلم‌های ایرانی برای پخش از تلویزیون

​​​​​اتحادیه تهیه‌کنندگان سینمای ایران، کف فروش فیلم به صدا و سیما را 100 میلیون و به سامانه‌های نمایش آنلاین، 60 میلیون تومان تعیین کرد.

اتحادیه تهیه‌کنندگان سینمای ایران، پس از سه سال وقفه، حداقل قیمت فیلم‌های سینمایی ایرانی را برای فروش به تلویزیون و سامانه‌های نمایش آنلاین، تعیین کرد.

بر اساس مصوبه‌ هیات مدیره‌ این اتحادیه و با توجه به  تورم سال‌های ۱۳۹۸ ،۱۳۹۹ و هشت ماه نخست امسال، کف قیمت فیلم‌ها در قراردادهای تمدیدی با سازمان صدا و سیما، برای سه سال، می‌بایست مبلغ یک میلیارد ریال باشد.

 همچنین با توجه به شرایط تورمی در دوره‌ یاد شده، کف قیمت فیلم‌ها در قراردادهای تمدیدی با سامانه‌های نمایش آنلاین، به صورت انحصاری، برای سه سال، ششصد میلیون ریال  است. 

اتحادیه صنفی تهیه‌کنندگان، تاکید کرده است از کلیه‌ اعضای این تشکیلات، انتظار دارد در عقد قراردادهای جدید، قیمت‌های مذکور را رعایت کنند و با کسانی که این بخشنامه را رعایت نکنند، بر اساس آیین‌نامه انضباطی رفتار خواهد شد.


منبع خبر : خبرآنلاین
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.