اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
78521
1400/09/07 16:59

مظاهری از لیست استقلال خط خورد

فرهاد مجیدی برای دیدار این هفته تیمش مقابل نفت آبادان نام رشید مظاهری را از لیست خود خارج کرد.

رشید مظاهری، سیدحسین حسینی و علیرضا رضایی سه دروازه بان این فصل آبی‌پوشان هستند که کادرفنی این تیم تصمیم گرفته برای جدال با نفت آبادان نام رشید مظاهری را از لیست خود خارج کند.

با گذشت 6 هفته از لیگ برتر در فصل بیست و یکم هر سه دروازه بان استقلال فرصت حضور در ترکیب را به دست آورده‌اند و طی دو بازی اخیر اما علیرضا رضایی توانسته نظر کادرفنی را برای حضور در دروازه جلب کند و دو کلین شیت نیز به نام خود ثبت کرده است.

رشید مظاهری که گفته می شود با مصدومیتی جزیی نیز مواجه شده، در آخرین تمرین این تیم از لیست آبی‌پوشان خارج شد تا برای تقابل با شاگردان علیرضا منصوریان اکنون این تیم از بین سیدحسین حسینی و علیرضا رضایی، گلر خود را مشخص کند. با توجه به حضور موفق رضایی طی دو بازی اخیر، به نظر می رسد این گلر جوان برابر نفت آبادان نیز انتخاب اول فرهاد مجیدی نیز لقب گیرد. از سویی دیگر البته با توجه به در پیش بودن دربی در هفته آتی، شاید فرهاد مجیدی نظر دیگری داشته باشد و تصمیم دیگری برای این بازی بگیرد.


منبع خبر : ورزش سه
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.