اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
78582
1400/09/08 11:48

ستاره‌های پرسپولیس در آستانه از دست دادن دربی؟

رقابت‌های این هفته لیگ برتر در شرایطی برگزار می‌شود که استقلال و پرسپولیس چند روز دیگر باید در دربی به مصاف هم بروند.

هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر پیش درآمدی بر بازی دربی است که قرار است هفته هشتم و روز شنبه برگزار شود. پیش از آن بازی، اما دو تیم استقلال و پرسپولیس باید به مصاف تیم‌های نفتی لیگ برتر بروند و برای ارتقا جایگاهشان در جدول رده بندی تلاش کنند.

استقلال باید در آبادان و از ساعت ۱۶ به مصاف صنعت نفت برود و پرسپولیس هم در خانه میزبان تیم نفت مسجد سلیمان است. اهمیت این دو دیدار علاوه بر کسب سه امتیاز آن، مساله حساب و کتاب کردن برای دربی است. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس روز گذشته در کنفرانس خبری از این گفت که قرار نیست تیمش به این دلیل که هفته آینده با استقلال بازی دارد شُل بازی کند. این موضوع درباره استقلال، تیمی که سه هفته است مساوی کرده و الان برد می‌خواهد هم صدق می‌کند.

با این وجود، اما به غیر از درنظر گرفتن مسئله احتمالی مصدومیت باید موضوع کارت زرد و قرمز را درهم نظر گرفت که ممکن است یک یا چندنفر از ستاره‌های دو تیم را از دربی روز شنبه محروم کند. از این لحاظ شرایط پرسپولیس مساعدتر از استقلال است. در پرسپولیس هیچ بازیکن ۳ اخطاره‌ای وجود ندارد و اگر در دیدار امروز برابر نفت مسجد سلیمان که قرار است ساعت ۱۸ برگزار شود، بازیکنی کارت زرد بگیرد، خطر محرومیت از دربی تهدیدش نمی‌کند. در استقلال، اما یک بازیکن وجود دارد که ممکن است با دریافت کارت زرد دربی را از دست بدهد: محمدحسین مرادمند.

مدافع فیکس استقلال در طول بازی‌های اخیر، دیدار هفته پیش برابر گل گهر را به دلیل بیماری از دست داد و عارف آقاسی به جایش در ترکیب بازی کرد. مشخص نیست فرهاد مجیدی ریسک کند و مرادمند سه اخطاره را برای بازی امروز در ترکیب بگذارد یا نه، ولی اگر چنین شد مرادمند باید مراقب باشد تا دربی را از دست ندهد. البته از آنجایی که این بازیکن هفته پیش هم بازی نکرده و بدنش در شرایط مسابقه نبوده بعید است این هفته هم بیرون از ترکیب بنشیند.


منبع خبر : فرارو
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.