اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
78808
1400/09/11 12:32

خانه‌تکانی در دولت رئیسی؛ خاندوزی هم می‌رود!

دولت رئیسی تازه کارش را شروع کرده اما یک خانه‌تکانی جدی در پیش دارد. بخشی از آن ناگزیر بوده و متاثر از سرنوشت و مسائل غیر قابل پیش‌بینی است.

یک رسانه مدعی شد که بعد از رستم قاسمی، خاندوزی هم قرار است از کابینه دولت رئیسی جدا شود.

کانال تلگرامی عصرما نوشت: دولت رئیسی تازه کارش را شروع کرده اما یک خانه‌تکانی جدی در پیش دارد. بخشی از آن ناگزیر بوده و متاثر از سرنوشت و مسائل غیر قابل پیش‌بینی.

مثلا همین بیماری سختی که گریبان رستم قاسمی را گرفته و موجب کنار گذاشتن او از وزارت مسکن و شهرسازی خواهد شد.

بخشی دیگر از تحولات آتی دولت اما اینچنین نیست. دومین گزینه‌ای که از قطار کابینه پیاده می‌شود خاندوزی است. پیش از این هم روزنامه «شرق» به این تحول اشاره کرده و آقای وزیر اقتصاد را اولین اخراجی دولت خوانده بود.

آنچه اکنون گفته و شنیده می‌شود اما حاکی از جدیت رئیسی در کنار گذاشتن خاندوزی است. تیم اقتصادی دولت ناهماهنگی‌های شدیدی دارد که در ادامه راه آسیب‌زا است، برای همین هم رئیسی تصمیم گرفته بدون در نظر گرفتن هیچ ملاحظه‌ای کار را یک سره کند. این طور که معلوم است احسان خاندوزی اولین قربانی این ایجاد هماهنگی‌ها در تیم اقتصادی دولت خواهد بود.


منبع خبر : عصرما
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.