اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
78835
1400/09/12 13:51

«گشت 3» به 15 میلیارد تومان رسید

در حالی که فیلم «گربه سیاه» از اکران در هفته‌ای که گذشت بازماند، فیلم «بندربند» به فروش 10 میلیون تومانی و «گشت 3» به 15 میلیارد تومان رسید.

در هفته گذشته، «بندر بند» تنها فیلم جدیدی بود که روانه اکران شد و این ساخته منیژه حکمت که پیش از این در چند جشنواره خارجی هم شرکت کرده بود با شروع اکران از 10 آذر و در کمتر از 30 سالن سینمایی به فروش 10 میلیون تومانی رسید.

«رمانتیسم عماد و طوبا» به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده هم که از سوم آذرماه روی پرده رفت تاکنون بیش از 80 میلیون تومان بلیت فروخته و حدود 3300 نفر هم تماشاگر داشته است.

سینما

«رمانتیسم عماد و طوبا»

«آتابای» نیکی کریمی از دیگر فیلم‌های جدید این روزهای سینما است که با بیش از 55 هزارنفر مخاطب، فروش یک میلیارد و 200 میلیون تومان را رد کرده است.

فیلم «گشت 3» به کارگردانی سعید سهیلی هم که از ۲۶ آبان ماه روی پرده رفته تاکنون بیش از 672 هزار نفر مخاطب داشته و به فروش 15 میلیارد تومان هم رسیده است.

گشت+ارشاد

 «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی پس از گذشت حدود یک ماه از آغاز اکران 366 هزار نفر مخاطب داشته و فروش هشت میلیارد و 700 میلیون تومان را رد کرده است.

فیلم دفاع مقدسی «منصور» به کارگردانی سیاوش سرمدی از فیلم‌هایی است که با توجه به ژانرش، در این روزها فروش خوبی داشته و تاکنون حدود دو میلیارد تومان بلیت فروخته است.

منصور

«منصور»

فیلم «شهر گربه‌ها» ساخته سید جواد هاشمی که در هفته گذشته دچار حاشیه‌هایی شد، تاکنون بیش از 28 هزار نفر تماشاگر داشته و حدود 650 میلیون تومان فروش داشته است.

«آپاچی» آرش معیریان دیگر فیلم کمدی این روزهای سینماست که فروش چندان موفقی نداشته و تاکنون نزدیک به 260 میلیون تومان بلیت فروخته است.

«حکم تجدیدنظر» اولین ساخته محمد امین کریم‌پور هم تاکنون اندکی بیش از ۲۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

سینما

«تومان»

«تومان» ساخته مرتضی فرشباف که فیلمی مورد توجه در جشنواره فجر بود، در گیشه فعلا موفقیتی کسب نکرده و حدود 113 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم «پوست» ساخته برادران ارک نیز فعلاً به فروش ۷۵۰ میلیون تومان رسیده است و فیلم پرفروش سال این لحظه همچنان «دینامیت» ساخته مسعود اطیابی است که حدود یک میلیون و 230 هزار نفر مخاطب داشته و به فروش نزدیک به ۲۷ میلیارد تومان رسیده است.

آمار فروش فیلم ها براساس اطلاعات سامانه سمفا تا ساعت 12 ظهر جمعه 12 اذر ماه است.


منبع خبر : ایسنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.