اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
79117
1400/09/16 11:16

رقم قرارداد مدافع سرشناس استقلال فاش شد

سیاوش یزدانی مدافع سرشناس استقلال در یکی دو فصل تبدیل به رهبر خط دفاعی این تیم شده است.

استقلال در این فصل در تلاش است تا به طلسم ناکامی هایش در کسب قهرمانی پایان دهد. این تیم بعد از سال ۱۳۹۲ به این طرف دستش به جام قهرمانی در لیگ برتر نرسیده و در این فصل، فرهاد مجیدی امیدوار است با تغییراتی که در ترکیب داشته به این مهم برسد.

عمده تغییراتی که استقلال در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر داشته مربوط به خط دفاعی است که همچنان برترین تیم لیگ از این لحاظ است. البته که درخشش استقلال در این خط مدیون بازی‌های خوب سیاوش یزدانی، مدافع میانی استقلال است. او یکی دو فصلی می‌شود تبدیل به مهره ثابت فرهاد مجیدی و استقلال در خط دفاعی شده و مهره ارزشمندی برای این باشگاه محسوب می‌شود.

بازی‌های خوب سیاوش در قلب خط دفاعی استقلال حالا، اما باعث سرریز شدن پیشنهادات برای این مدافع آبی پوش شده است؛ موضوعی که با واکنش استقلال مواجه شده و آن‌ها درصدد حفظ مدافع میانی تیمشان هستند. در این میان همین امروز، روزنامه «گل» هم در گزارشی پرده از رقم قرارداد این بازیکن با استقلال برداشته و با تیتر «دکتر ۱۲ میلیاردی» گزارشی درباره این بازیکن نوشته است. یزدانی که در مقطع دکتری امتحان ورودی داده بود، قراردادی ۱۲ میلیاردی برای یک سال با استقلال بسته که قرارداد پایه او ۷ میلیارد است و ۵ میلیاردتومان هم آپشن دارد.


منبع خبر : فرارو
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.