اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
7999
1396/12/26 20:36

مدیرمسئولیت پذیری اجتماعی ایران خودرومطرح کرد:

ضرورت جوانگرایی در صنعت خودرو

مدیر مسئولیت پذیری اجتماعی ایران خودرو ، انتشار کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت های اجتماعی ایران خودرو را دارای گستره عظیم تری دانست و گفت:با توجه به رویکرد و نگاه مسئولانه وزیر صنعت، معدن و تجارت نسبت به حوزه اجتماعی، این آئین بهانه ای برای توجه به موضوع اجتماعی در صنعت خودرو و در سطح بالاتر، حوزه وزارت صنعت و معدن قلمداد می شود که پیش از این با وجود اهمیت زیاد کم تر مورد توجه بوده است .

نادره رضایی در مراسم رونمایی ازرونمایی گزارش عملکرد پایدار و مسولیت اجتماعی شرکت ایران خودرو درسال 95 با بیان این مطلب، تثبیت موضوع مسئولیت های اجتماعی درساختار گروه صنعتی ایران خودرو را اتفاق مبارکی دانست و عنوان کرد: این اتفاق برای نخستین بار در صنعت خودروسازی و صنایع کشور با رویکردی ساختارمند در این سطح روی داده است.

او با تاکید بر ضرورت جوان گرایی درصنعت خودرو اظهار کرد: باید جوانان متعهد و متخصص ایرانی گام به گام مسیر موفقیت را طی کرده تا به عنوان نسل جدیدی از مدیران به کشور خدمت کنند.

مشاور اجتماعی وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: مسئولیت های اجتماعی تنها به دنبال انجام کارهای مسئولانه و عام المنفعه از درآمد حاصله از فعالیت ها نیست بلکه به دنبال ترویج عملکرد پایدار در کسب و کار نوین است.

او کتاب "گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت های اجتماعی شرکت ایران خودرو" را نخستین کتاب در صنعت خودرو، براساس استاندارد جهانی   (G.R.I)و حاصل اقدامات مسئولانه مجموعه ایران خودرو دانست و اذعان کرد: باید برای استمرار امید و ایجاد اعتماد بیشتر در میان مردم عملکرد بخش های مختلف به جامعه منعکس شود.

مدیر مسئولیت پذیری اجتماعی ایران خودرو گفت:‌ همه مسئول هستیم که هر فعالیتی که انجام می دهیم، به بهترین شکل و مسئولانه باشد تا با تلاش جمعی، اتفاقات مثبت و خوبی را برای کشور رقم بزنیم.

او با بیان این که رسانه ها چشمان بیدار و دیده بان جامعه هستند، آنها را در امر شفاف سازی متعهد و صبور خواند و اظهار کرد: از رسانه ها می خواهم تا با انعکاس دقیق واقعیات و مزیت های اقدامات مسئولانه در وجه اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی موجب ترویج آن در سطح جامعه شوند.

منبع: ایکو پرس

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.