اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
80089
1400/10/01 09:40

دولت رئیسی به سرنوشت دولت احمد نژاد دچار می‌شود

شرق نوشت: ضعف در سیاست‌گذاری یکی از مهم‌ترین مشکلات دولت سیزدهم است. در رفتار و انتصابات دولت فعلی هیچ نشانه‌ای از تغییر سیاست‌ها یا حتی اراده برای تغییر نمی‌بینیم.‌

دولت فعلی گمان می‌کند تنها مشکل دولت قبلی این بود که مدیرانش صبح‌ها دیر سر کار می‌رفتند یا شب‌ها زود به خانه بازمی‌گشتند.

متأسفانه مدیران دولت جدید از همین ابتدا خیال همه را راحت کرده‌اند که انتظار تغییر در سیاست‌گذاری‌های اساسی را نباید از آنها داشت.‌دولت سیزدهم به‌وضوح نشان داده است که اعتماد و نزدیکی سیاسی بر هر چیز دیگری در نصب مدیران اولویت دارد. بخشی از مدیران فعلی دولت جدید «خودی» و خویشاوند هستند.‌

دکتر مسعود نیلی در نقد حکمرانی مشاهده‌محور ابراهیم رئیسی گفته است: حال که آقای رئیسی به استان‌های محروم سفر می‌کند تا از نزدیک به مشکلات این مناطق رسیدگی کند، بد نیست سفری هم به استان محروم اقتصاد کلان داشته باشد.‌حال دولت سیزدهم و شخص ریاست محترم جمهوری باید هرچه زودتر بدون کار شعاری مأموریت اصلی و ⁹جهت خود را مشخص کند تا هم خود و هم مردم از این بی‌نظمی، بی‌برنامگی و کلافگی خارج شوند. بی‌شک‌ نبودن برنامه و مشخص‌نبودن مأموریت و جهت، باعث می‌شود دولت سیزدهم سرنوشتش به سرنوشت دولت‌های نهم و دهم منجر شود که این امر خوشایند کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.


منبع خبر : شرق
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.