اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
80957
1400/10/14 11:33

قیمت انواع خودرو داخلی در ۱۴ دی ۱۴۰۰؛

قیمت خودرو افزایش یافت

قیمت پژو 207 اتوماتیک امروز سه شنبه 14 دی 1400 به 555 میلیون تومان رسید و تیبا به قیمت 184 میلیون تومان فروخته شد.

قیمت محصولات ایران خودرو امروز سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ یک تا ۱۰ میلیون تومان افزایش داشت. دنا پلاس دنده‌ای توربو با ۱۰ میلیون تومان افزایش به ۴۹۵ میلیون تومان و دنا پلاس اتوماتیک توروبو با پنج میلیون افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به ۵۳۰ میلیون تومان رسید. قیمت پژو ۴۰۵ هم امروز دو میلیون تومان افزایش یافت و ۲۷۷ میلیون تومان معامله شد.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰ با سه میلیون تومان افزایش نسبت به روز گذشته به ۵۵۵ میلیون تومان رسید. پژو ۲۰۶ تیپ دو هم هم با همین نرخ افزایش قیمت امروز ۲۷۵ میلیون تومان معامله شد. تارا دنده‌ای هم امروز افزایش قیمتی پنج میلیون تومانی را تجربه کرد و ۴۵۰ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت محصولات سایپا امروز سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ افزایشی یک تا ۱۵ میلیون تومانی را تجربه کرد. تیبا امروز سه میلیون تومان گران شد و به ۱۸۴ میلیون تومان رسید. تیبا دو پلاس هم امروز چهار میلیون تومان افزایش قیمت داشت و به قیمت ۲۰۴ میلیون تومان معامله شد. آریو با ۱۵ میلیون تومان افزایش نسبت به روز گذشته بیشترین افزایش قیمت در میان محصولات سایپا را داشت و امروز با قیمت ۴۵۰ میلیون تومان فروخته شد.

قیمت پراید ۱۳۱ امروز یک میلیون افزایش یافت و به ۱۷۰ میلیون تومان رسید. قیمت پراید ۱۳۲ و سایپا ۱۵۱ پلاس هم با نرخ افزایش قیمت مشابه به ترتیب امروز ۱۶۶ و ۱۸۱ میلیون تومان معامله شدند.


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.