اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
81150
1400/10/18 11:07

قیمت انواع خودرو داخلی در ۱۸ دی ۱۴۰۰؛

نوسان جزئی قیمت خودروهای داخلی

قیمت سمند EF7 امروز شنبه 18 دی 1400 به 264 میلیون تومان رسید و تیبا به قیمت 185 میلیون تومان فروخته شد.

قیمت محصولات سایپا امروز شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ نوسانی بین یک تا دو میلیون تومان را تجربه کرد. قیمت پراید ۱۳۲ امروز به نسبت چهارشنبه گذشته دو میلیون تومان کاهش یافت و به ۱۶۰ میلیون تومان رسید. قیمت سایپا ۱۵۱ پلاس، اما امروز دو میلیون تومان گران شد و به قیمت ۱۸۳ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت تیبا امروز شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ یک میلیون تومان نسبت به هفته گذشته افزایش یافت و به ۱۸۵ میلیون تومان رسید. قیمت تیبا دو هم با نرخ افزایش مشابه امروز با قیمت ۱۸۸ میلیون تومان معامله شد. ساینا S هم امروز دو میلیون تومان گران و با قیمت ۲۱۰ میلیون تومان در بازار خودرو معامله شد.

قیمت محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ نوسانی بین یک تا ۱۰ میلیون تومان داشت. قیمت سمند EF7 امروز با دو میلیون تومان افزایش نسبت به هفته گذشته به ۲۶۴ میلیون تومان رسید. سمند EF7 دوگانه سوز هم با چهار میلیون تومان افزایش قیمت نسبت به روز چهارشنبه هفته گذشته به ۲۵۴ میلیون تومان رسید.

سمند سورن ELX امروز یک میلیون تومان ارزان شد و به ۳۶۵ میلیون تومان رسید. قیمت پژو ۴۰۵ GLX امروز شنبه ۱۸ دی ماه نسبت به هفته گذشته دو میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و به ۲۷۵ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۶ تیپ دو هم امروز یک میلیون تومان ارزان شد و ۲۷۴ میلیون تومان به فروش رسید. پژو ۲۰۶ صندوقدار، اما نسبت به هفته گذشته شش میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به ۳۲۲ میلیون تومان رسید.


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.