اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
81549
1400/10/25 11:17

جنجال ها پس از اظهارات عجیب مدیر سپاهان اصفهان

دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس یک بار دیگر بر سر موضوعی عجیب و غریب با یکدیگر وارد تنشی جدی شده اند.

پرسپولیس و سپاهان به عنوان دو تیم پرافتخار لیگ ایران دل چندان خوشی هم از ندارند. این دو باشگاه علاوه بر تنش‌هایی که در زمین مسابقه در حین بازی چه در مستطیل سبز و چه روی سکو‌ها داشته اند، از لحاظ مدیریتی هم گهگاهی به یکدیگر کنایه‌های تندوتیزی زده اند.

 جدیدترین جنجالی که در این زمینه به راه افتاده مرتبط با حذف «ستاره» لوگوی باشگاه پرسپولیس توسط سپاهانی‌ها است. باشگاه سپاهان در روز بازی اش با پرسپولیس نه تنها با به تصویر کشیدن سه بازیکن سابق پرسپولیس بر روی پوستر ویژه این دیدار تحریک آمیز حاضر شد بلکه در اقدامی جنجالی، ستاره لوگوی باشگاه پرسپولیس که پیش‌تر به مناسبت رسیدن به ۱۰ قهرمانی در فوتبال ایران، نصیبش شده بود را حذف کرد.

این موضوعات، روز گذشته سوژه برنامه ورزش و مردم شد تا از محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه سپاهان، پرس و جو کند که چرا چنین اقدامی را انجام داده اند. مدیرعامل سپاهان در واکنش به این مورد گفت که ستاره پرسپولیس در آیین نامه فدراسیون فوتبال نیامده و دلیلی ندارد که باشگاهش بخواهد آن ستاره را روی لوگو حفظ کند. «در کشور ما برای ستاره متاسفانه هنوز هیچ آئین نامه‌ای تعریف نشده است. در دنیا تعریف شده؛ اینکه چه کسی می‌تواند و بر چه اساسی ستاره داشته باشد. من به بچه‌ها گفتم، آیا آئین نامه‌ای هست و شما خلاف آئین نامه عمل کرده اید؟ گفتند آئین نامه‌ای نیست». سوال بعدی از ساکت این بود که چرا برخلاف وجود آئین نامه ستاره‌های پرچم استقلال را حذف نمی‌کنند، گفت: «چون آسیایی بود. توصیه ما این است که، چون نماینده ایران هستند ستاره آن باشگاه حفظ شود».

طولی نکشید که بعد از این اظهارات، باشگاه پرسپولیس بیانیه‌ای تندوتیز علیه مدیریت سپاهان نوشت و اظهارات او را حاصل کینه توصیف کرد. باشگاه پرسپولیس در اولین بیانیه رسمی خود پس از استقرار تیم مدیریتی جدید، به صحبت‌های محمدرضا ساکت واکنش نشان داده و ادعا کرده که او نسبت به پرسپولیس «کینه» دارد. پرسپولیس با اشاره به خبر منتشره در برخی رسانه‌ها مبنی بر اعتراض سروش رفیعی، شهریار مغانلو و فرشاد احمدزاده بابت قرار دادن عکسشان در پوستر لوگوی سپاهان، در این بیانیه نوشتند: قبل از هر چیز درباره سوالی که از ایشان درباره استفاده از تصاویر بازیکنان خاص با سابقه بازی در پرسپولیس مطرح شد یادآوری می‌کنیم اعتراض جدی به این مساله بنابر آن‌چه در اخبار خبرگزاری‌ها آمده بود از سوی خود اعضای تیم فوتبال سپاهان صورت گرفت و باز هم عوامل این تیم بودند که آن اقدام را غیرحرفه‌ای و نادرست خواندند.

سرخ‌ها در مورد صحبت‌های ساکت ادامه دادند: درباره اظهارنظر خلاف واقع آقای ساکت در دفاع از اقدام غیرحرفه‌ای، غیراخلاقی و غیر قانونی حذف ستاره از لوگوی باشگاه پرسپولیس باید به استحضار وی برسانیم که آن باشگاه نسبت به تغییر لوگوی رسمی یک باشگاه اقدام کرده است که این موضوع قابل پیگیری است.


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.