اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
81572
1400/10/25 14:18

ذوالفقارنسب: پرسپولیس برائت می‌گیرد و در آسیا شرکت می‌کند

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید باشگاه در صدد است که با رایزنی براعت بگیرد و در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.

بیژن ذوالفقارنسب درباره مراسم بدرقه تیم ملی بانوان به مسابقات جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: بسیار خوشحالم که دختران کشورمان برای اولین بار در چنین مسابقه مهمی شرکت می‌کنند و من به دفعات تمریناتشان را از نزدیک دیدم. مربی‌شان باهوش و تحصیل‌کرده است و کل تیم با وجود مشکلات مثل یک خانواده دارند زندگی می‌کنند و زحمت می‌کشند. من بسیار خوشبینم که در این مسابقات نتایج خوبی را به دست می‌آورند و باید از آقای عزیزی خادم تشکر کرد که چنین مراسم خوبی را برای نماینده‌های کشورمان ترتیب داد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره مشکلات این باشگاه گفت: مشکلات پرسپولیس به اعتقاد من دو صفحه دارد و یک صفحه قشنگ و خوش ترکیب و یک صفحه هم مکدر است و هنر مسئولان این است که بتوانند هر دو صفحه را یک رنگ کنند، رضایت کامل بازیکنان را به وجود بیاورند و امکانات را فراهم کنند. حق و حقوق فوتبالیست‌ها باید پرداخت شود چون آن‌ها جز فوتبال کار دیگری انجام نمی‌دهند. باید با دلگرمی بیشتری در اختیار تیم‌شان باشند تا نتایج خوبی کسب کنند. همچنین باشگاه در صدد است که بودجه لازم را فراهم کند و مشکلات بین المللی از جمله مساله حذف از آسیا را با رایزنی حل کند، برائت بگیرد و در مسابقات آسیایی شرکت کند.


منبع خبر : ایسنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.