اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
81769
1400/10/29 09:26

ذوالفقارنسب: 5 شغل دارم اما از هیچ‌کدام درآمد ندارم

رئیس هیات‌مدیره پرسپولیس گفت: من در این مورد توضیح دادم. شب قبلش در مکالمه تلفنی به من گفتند از طرف ایران در AFC حاضر شدند و آنها را مجاب کردند که به تیم‌های ایرانی فرصتی بدهند تا بتوانند در این رقابت‌ها حاضر باشند. خب خبر خوشحال‌کننده بود و من هم فردای آن روز همین مساله را به رسانه‌ها گفتم. به من گفتند الان قرعه‌کشی انجام می‌شود که گفتم آنچه مستند است را منتشر کنید.

با تغییر هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس نام بیژن ذوالفقارنسب به‌عنوان رئیس هیات‌مدیره معرفی شد تا این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که زمانی موفق شد تیم سایپا را به دو قهرمانی پیاپی در لیگ دسته اول فوتبال ایران برساند، بعد از سال‌ها به جمع سرخپوشان پایتخت بازگردد. البته این بازگشت با حواشی برای او همراه بود. سوالاتی از او پرسیده شد که جواب‌های عجیبی به این سوالات داد و همین اتفاق منجربه این موضوع شد که در فضای مجازی درمورد عدم آشنایی او با شرایط پرسپولیس مطالبی عنوان شود. ازطرفی او را فردی چندشغله معرفی کردند و این موضوع هم برایش حاشیه‌هایی را ایجاد کرد. این اتفاقات بهانه‌ای بود تا به‌سراغ ذوالفقارنسب برویم و ازاو درمورد این حواشی سوال کنیم. ببینید پاسخ‌های او به سوالات روزنامه «فرهیختگان» چه بوده است.

ظاهرا برخی اظهارنظرهای شما در چندروز گذشته حاشیه‌ساز شده است!

کدام اظهارنظرها؟!

موضوع حضور قطعی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، درحالی‌که همان روزی که شما این حرف را زدید، قرعه‌کشی این بازی‌ها انجام شد و خبری از نام پرسپولیس در این بازی‌ها نبود!

من در این مورد توضیح دادم. شب قبلش در مکالمه تلفنی به من گفتند از طرف ایران در  AFC حاضر شدند و آنها را مجاب کردند که به تیم‌های ایرانی فرصتی بدهند تا بتوانند در این رقابت‌ها حاضر باشند. خب خبر خوشحال‌کننده بود و من هم فردای آن روز همین مساله را به رسانه‌ها گفتم. به من گفتند الان قرعه‌کشی انجام می‌شود که گفتم آنچه مستند است را منتشر کنید. بعد شنیدم که محرومیت قطعی است. آن روز پرسیدم شانس حضور چند درصد است که همان دوستان گفتند شما بگو 100درصد. بعدا فهمیدم در این مورد چه جنجالی صورت گرفته است. گویی من باعث حذف تیم‌ملی ایران از جام‌جهانی شده‌ام. ظاهرا برخی منتظر بودند اشتباهی ازجانب من رخ دهد تا به‌خاطرش جنجال و حاشیه درست کنند.

درمورد موضوع چندشغله بودن شما هم این روزها زیاد صحبت می‌کنند!

بله، در این مورد هم زیاد شنیده‌ام. البته من جواب هیچ‌کس را در این مورد نداده‌ام، اما می‌گویم که 5 شغل دارم و از هیچ‌کدام درآمدی ندارم. اگر کسی فکر می‌کند درآمدی دارم، می‌تواند بیاید و همه آن را از من بگیرد. من مشاور تیم‌ملی ناشنوایان هستم و هفته‌ای 3 روز کنار آنها هستم. با تیم ملی نابینایان هم با جان‌ودل کار می‌کنم. مشاور وزیر هم هستم. اگر از این کارها مزایایی داشته‌ام، بیایند آن را از من بگیرند. این کارها کلا اجرایی نبوده و یک کار حمایتی و توصیه‌ای بوده است. من 30 سال در دانشگاه تدریس کرده‌ام و هرگز غیبت نداشته‌ام. کلا در هیچ کاری غیبت نداشته‌ام و به انجام درست کارها متعهد بوده‌ام.

برخی از پرسپولیسی‌ها با کنایه به حضور شما در استقلال اشاره می‌کنند.

من چندسال در باشگاه پرسپولیس بازی کرده‌ام. زمانی به درخواست یکی از دوستانم به استقلال رفتم، اما بعد از آن با سایپا به قهرمانی رسیدم و کارنامه‌ام مشخص است. دیگر همه‌چیز به وجدان و انصاف کسانی برمی‌گردد که چنین مسائلی را مطرح می‌کنند.

توقع این بوده که اطلاعات‌تان درمورد مسائل باشگاه پرسپولیس به‌عنوان رئیس هیات‌مدیره بیشتر باشد. الان خیلی‌ها می‌خواهند بدانند تکلیف قرارداد کارگزار جدید با باشگاه پرسپولیس چه خواهد بود و آیا با رفتن صدری از پرسپولیس این همکاری ادامه پیدا خواهد کرد یا نه!

یک هفته نیست که به‌عنوان رئیس هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب شده‌ام. باید همه مسائل و پرونده‌های موجود را بررسی کنم و ازطریق سایر همکاران درجریان امور قرار بگیرم. درمورد قرارداد کارگزار هم باید حتما درجریان کل روند عقد قرارداد و نوع همکاری قرار بگیرم. فرصتی بدهید تا بهتر بتوانم پاسخگوی همه سوالات باشم.


منبع خبر : فرهیختگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.