اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
81823
1400/11/02 12:45

آینده بیت‌کوین چگونه خواهد بود؟

به نظر نمی‌رسد روند نزولی بازار رمزارزها موقتی باشد و کل بازار ارزهای دیجیتال به رنگ سرخ درآمده است. این در حالی است که معامله گران شاهد لیکوئید شدن حدود 700 میلیون دلار تنها در عرض چند ساعت بودند.

به نظر نمی‌رسد روند نزولی بازار رمزارزها موقتی باشد و کل بازار ارزهای دیجیتال به رنگ سرخ درآمده است. این در حالی است که معامله‌گران شاهد لیکوئید شدن حدود ۷۰۰ میلیون دلار تنها در عرض چند ساعت بودند.

سقوط ۱۰ درصدی روز گذشته بیت‌کوین موجب شده بود که بسیاری از معامله‌گران با احتمال پایان روند ریزشی جایگاه‌های صعودی در بازار آتی ببندند و افت مجدد بالای هشت درصد امروز موجب شده تا کل پول خود را از دست بدهند.

بر اساس داده‌های کوین‌مارکت‌کپ بیت‌کوین در دو روز گذشته بیش از ۱۸ درصد ریزش کرده است.

بازار آلت‌کوین‌ها در مقابل بیت‌کوین شرایط بدتری داشته و اتریوم دومین ارز بازار در دو روز گذشته حدود ۲۴ درصد ریزش داشته است.

اظهار نظر گری گنسلر رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در این خصوص که پلتفرم‌های معاملاتی رمزارزها باید تحت نظارت قرار بگیرند و همچنین رد درخواست شرکت سرمایه‌گذاری اسکای‌بریج در خصوص ورود ETF بیت‌کوین به بازار سهام آمریکا از دلایل اصلی آغاز ریزش بازار بود.

از سوی دیگر آمار نشان می‌‌دهد در دو هفته گذشته در مجموع بیش از ۶۰۰۰ بیت‌کوین استخراج شده و این در حالی بوده که در این مدت بیت‌کوین از ۴۵ هزار دلار به ۳۸ هزار دلار سقوط کرده است.

آینده بیت‌کوین چه می‌شود؟

پانکاج بالانی مدیرعامل صرافی دلتا اعلام کرد چشم‌انداز فعلی بازاررمزارزها همچنان نزولی است. وی گفت از دست رفتن محدوده حمایتی روانی ۴۰ هزار دلاری موجب شده تا فشار فروش بیشتر شود. انتظار می‌رود در محدوده ۳۵ هزار دلاری تقاضا برای بیت‌کوین بسیار زیاد شود. در کوتاه مدت محدوده ۴۵ تا ۵۰ هزار دلاری سطحی است که بازگشت بیت‌کوین به آن محتمل است با این حال با توجه به کمبود نقدینگی در بازار چشم‌انداز کلی همچنان نزولی خواهد بود.

از سوی دیگر مارکوس سوتیریو، تحلیلگر گلدبلاک معتقد است بیت‌کوین در حال حاضر کمتر از ارزش واقعی خود در حال معامله است. او می‌گوید شاخص ترس و طمع همچنان ترس زیاد در بازار را نشان می‌دهد و این در واقع یک فرصت خرید است.

از نظر تکنیکال هم بیت‌کوین در حال نزدیک شدن به سطح ۰٫۷۸۹ فیبوناتچی است و انتظار می‌رود در صورت از دست دادن سطح ۳۵ هزار دلاری به ۳۳ هزار دلار هم سقوط کند.


منبع خبر : تجارت نیوز
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.