اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
81824
1400/11/02 12:48

کمک یحیی گل‌محمدی به استقلال!

سرمربی پرسپولیس ممکن است کاری کند تا مدافع مدنظر استقلال شاگرد فرهاد مجیدی شود!

رقابت‌های نیم فصل دوم لیگ برتر در شرایطی شروع شده که همزمان، پنجره نقل و انتقالاتی نیم فصل هم باز شده و تیم‌ها، به ویژه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، برای تقویت خودشان دست به کار شده اند. همین موضوع باعث داغ شدن بازار زمستانی شده است.

 اگرچه هنوز به طور مشخص اسامی بازیکنانی که مدنظر استقلال و پرسپولیس هستند منتشر نشده، ولی می‌شود نام چندنفری از آن‌ها را حدس زد. استقلال به شدت به دنبال جدب صالح حردانی، مدافع راست باشگاه فولاد است و به نظر می‌رسد این انتقال در آستانه نهایی شدن است. در واقع استقلال درخواست معاوضه بازیکن به تیم فولاد را داده و این پیشنهاد با استقبال فولادی‌ها همراه شده است. اینجاست که شایعه شده قرار است استقلال رشید مظاهری را بدهد و صالح حردانی را با خدمت بگیرد.

البته فولاد برای اینکه وضعیت سمت راست خط دفاعی اش به ویژه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به هم نریزد، مهدی شیری، مدافع راست پرسپولیس را زیر نظر دارد. اینجاست که یحیی گل محمدی می‌تواند کمک زیادی به استقلال برای خرید صالح حردانی کند. در واقع اگر پرسپولیس مهدی شیری را به فولاد بفروشد آن وقت فولاد، صالح حردانی را به استقلال و فرهاد مجیدی خواهد داد.


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.