اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
81885
1400/11/03 12:11

تست کرونای شاگردان مجیدی همچنان مثبت است

کادر فنی تیم فوتبال استقلال همچنان برای بازی با هوادار بلاتکلیف است.

تیم فوتبال استقلال روز گذشته با 11 بازیکن در مجموعه ورزشی آرارات تمرین کرد اما اعضای این تیم جمعه شب مجددا تست کرونا دادند تا وضعیتشان مشخص شود.

در شرایطی که سازمان لیگ اعلام کرده آبی پوشان روز چهارشنبه باید به مصاف هوادار بروند اما تست کرونای بازیکنان این تیم مثبت اعلام شده است. تنها بازیکنانی که در تمرین روز گذشته حضور داشتند در سلامتی کامل هستند و بقیه همچنان در قرنطینه به سر می‌برند.

دو بازیکن تیم فوتبال استقلال که مد نظر کادر فنی تیم ملی هستند زیر نظر فدراسیون تست‌های کرونا را پشت سر گذاشته و قرار است اسکوچیچ تصمیم نهایی را در مورد آنها اتخاذ کند. سیاوش یزدانی یکی از این بازیکنان است که تست کرونای وی مثبت شده است. با این شرایط کادر فنی تیم فوتبال استقلال برای بازی روز چهارشنبه بلاتکلیف و منتظر تصمیم سازمان لیگ است.

این در حالی است که بازیکنانی نظیر فردین رابط، محمدرضا آزادی، بابک مرادی در اختیار باشگاه هستند و دیگر در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کنند و قرار است با دریافت رضایتنامه از این تیم جدا شوند. 


منبع خبر : فارس
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.