اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
81887
1400/11/03 12:15

پلیس فتا:از سکوت فدراسیون فوتبال متعجبیم

معاون اجتماعی پلیس فتا توضیحاتی را در خصوص پرونده بازیکن گابنی گل گهر ارائه کرد.

رامین پاشایی در مورد همکاری پلیس فتا با فدراسیون فوتبال در پرونده بازیکن گابنی گل گهر اظهار داشت: فدراسیون فوتبال از ما استعلامی خواست. هرچه خواستند ما پاسخ دادیم. یعنی الان برایشان کاملا مشخص است که بیایند افکار عمومی را اغنا کنند. چون آن‌ها مرجع خواهان در این قضیه بودند، اطلاع رسانی در این خصوص بر عهده ما نیست. ما یک بحث فنی را انجام دادیم. هر سوال و ابهامی داشتند و هر ادله‌ای خواستند استخراج کردیم و تحویلشان دادیم.

معاون اجتماعی پلیس فتا که با شکبه سه سیما گفت و گو می کرد، در خصوص عدم اطلاع رسانی فدراسیون گفت: حتما باید پاسخگوی افکار عمومی باشند. جالب است که بعضی اوقات طرفداران استقلال یا گل گهر به ما مراجعه و سوال می‌کنند. مقابل پلیس فتا حاضر می‌شوند اما ما نمی‌توانیم پاسخ بدهیم. فدراسیون فوتبال بر اساس آنچه که خدمتشان دادیم می‌تواند تصمیم گیری کند. اینکه اعلام نمی‌کنند برای من تعجب برانگیز است. حتما باید پاسخگوی افکار عمومی باشند.


منبع خبر : فارس
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.