اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
81947
1400/11/04 11:42

باید با کنعانی‌زادگان برخورد انضباطی شود

یک کارشناس فوتبال گفت: در تیم ملی همه نفراتی که باید دعوت می‌شدند در فهرست حضور دارند البته برخی بازیکنان به دلیل حاشیه‌هایی که داشتند شاید انتظار برخورد انضباطی با آنها وجود داشت.

ایمان عالمی، در مورد فهرست جدید تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: در فهرست اعلام شده مشخص شد بازیکنانی که در تیم‌های مختلف باشگاهی بازی می‌کردند از سوی کادر فنی ارزیابی و  زیر نظر گرفته شده بودند که اکنون به تیم ملی دعوت شدند. در مورد سایر نفرات هم باید بگوییم انتظار دعوت آنها به تیم ملی وجود داشت. البته برخی بازیکنان به دلیل حاشیه‌هایی که داشتند شاید انتظار برخورد انضباطی با آنها وجود داشت که این بحث حاشیه‌ای است اما از نظر فنی بهترین نفرات به تیم ملی دعوت شده‌اند. بازیکنانی هم از استقلال به تیم ملی دعوت شده‌اند. سیاوش یزدانی و همچنین زبیر نیک نفس و عارف آقاسی در این فهرست حضور دارند. هرچند به دلیل کرونا مهدی‌پور و حسین زاده دعوت نشدند. 

این کارشناس فوتبال در مورد دعوت از حسین کنعانی‌زادگان به تیم ملی به دلیل داشتن پرونده در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: این مساله حاشیه‌ای است و اتفاقی که رخ داده و باید برنامه تنبیهی و انضباطی برای این بازیکن در نظر گرفته شود اما از نظر فنی باید بگویم کادر فنی بهترین نفرات را دعوت کرده است. در حال حاضر در دفاع مرکزی تیم ملی مشکلاتی هست و بخاطر اینکه هنوز صعودمان به جام جهانی قطعی نشده  کادر فنی تمامی نفرات مورد نیازش را دعوت کرده تا بعد از قطعی شدن صعود تیم ملی زمان لازم را برای انجام کار انضباطی برای بازیکن خاطی داریم و در آن زمان می‌توان تیم ملی را ترمیم کرد ولی اکنون لازم بود که تمامی نفرات به تیم ملی دعوت شوند.

وی در مورد بازی با عراق در مقدماتی جام جهانی گفت: بازیکنان ما از نظر فنی و انگیزشی برتری خود را در دو ماه گذشته نشان داده‌اند و از نظر بحث‌های تاکتیکی نیز بازیکنان در ماه‌های گذشته با تفکرات اسکوچیچ آشنا شده‌اند و تیم ملی کامل و کامل‌تر می شود البته به دلیل فرسایشی بودن مسابقات لیگ کادرفنی زمان لازم را برای برگزاری اردوها در اختیار ندارد ولی فکر می‌کنم که تیم ملی از این دو مسابقه به سلامت عبور کند و صعودش به جام جهانی قطعی شود.


منبع خبر : فارس
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.