اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
81958
1400/11/04 12:44

کاخ سفید پذیرای رمزارزها خواهد شد؟

کاخ سفید برای تعیین تکلیف رمزارزها در ایالات‌متحده ضرب‌الاجل تعیین کرد.

به گزارش کوین دسک، بلومبرگ روز جمعه به نقل از منابع ناشناس گزارش کرد که کاخ سفید در حال آماده‌سازی یک فرمان اجرایی در اوایل ماه آینده است که در آن یک استراتژی جامع دولتی در مورد ارزهای رمزپایه ترسیم می‌شود و از آژانس‌های فدرال می‌خواهد خطرات و فرصت‌های خود را تعیین کنند.

در این گزارش آمده است که این دستورالعمل، کاخ سفید را در نقش مرکزیت نظارت بر تلاش‌ها برای تنظیم سیاست‌ها و تنظیم دارایی‌های دیجیتال قرار می‌دهد.

آژانس‌های فدرال سال‌ها در حال مطالعه یا ارائه راهنمایی‌های نظارتی در مورد بخش دارایی دیجیتال بوده‌اند.

دفتر کنترل ارز (OCC)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات‌متحده (CFTC) نامه‌های راهنمایی، بیانیه‌های غیررسمی و تلاش‌های قانونی عمومی را برای هدایت جنبه‌های مختلف صنعت کریپتو با قوانین فدرال صادر کرده‌اند اما این تلاش‌ها در یک سند یا توسط یک سازمان هماهنگ نشده است.

به گزارش بلومبرگ، مقامات ارشد دولت بایدن بارها برای بحث در مورد این دستورالعمل که در چند هفته آینده به رئیس‌جمهور ارائه خواهد شد، تشکیل جلسه داده‌اند.


منبع خبر : ایسنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.