اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
82055
1400/11/06 10:07

مقاومت استقلال برای صدور رضایتنامه مظاهری

مدیران و مربیان استقلال تنها در صورتی رضایتنامه مظاهری را صادر می‌کنند که مقصدش فولاد خوزستان باشد و به‌نوعی با صالح حردانی معاوضه شود و حاضر نیستند رضایتنامه او را برای تیم‌های دیگر صادر کنند.

رشید مظاهری که تا همین چندوقت پیش یکی از دروازه‌بان‌های تیم ملی بود، بعد از حضور در استقلال با چالش مواجه شد و پس از مدتی نیمکت‌نشین و بعدها سکونشین شد تا بحث جدایی‌اش مطرح شود. از آنجا که خیلی از تیم‌های لیگ برتری ضعف دروازه‌بانی دارند، مظاهری گزینه خوبی برای آنهاست. با این حال باشگاه استقلال تا الان حاضر نشده به این گلر رضایتنامه بدهد؛ چراکه نمی‌خواهد رقبایش را تقویت کند.

طبق شنیده‌های ما مدیران و مربیان استقلال تنها در صورتی رضایتنامه مظاهری را صادر می‌کنند که مقصدش فولاد خوزستان باشد و به‌نوعی با صالح حردانی معاوضه شود و حاضر نیستند رضایتنامه او را برای تیم‌های دیگر صادر کنند. جالب است که علاوه‌بر سپاهان که در نیم‌فصل اول با مشکل دروازه‌بان مواجه بود، پرسپولیس هم صحبت‌هایی با مظاهری داشته و حرف‌های گل‌محمدی مبنی‌بر این را که با وجود لک به گلر نیاز دارد، نباید چندان جدی گرفت. او قبلا با مظاهری کار کرده و بدش نمی‌آید تیمش در لیگ برتر و جام حذفی دو گلر آماده داشته باشد. با این حال استقلالی‌ها فعلا زیربار صدور رضایتنامه مظاهری نرفته‌اند و او هم در تمرینات شرکت می‌کند.
 


منبع خبر : فرهیختگان
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.