اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
82461
1400/11/13 18:44

تصمیم عجیب اسکوچیچ؛ بی‌اعتمادی به مردان منتخب

تصمیم دراگان اسکوچیچ در بازی دیروز درباره جانشین شجاع خلیل‌زاده، انتقادهایی را به همراه داشته است.

سرمربی تیم ملی که در فاز نتیجه‌گیری، عالی عمل کرده، هر از گاهی با تصمیماتی که می‌گیرد، بهانه خوبی برای منتقدانش فراهم می‌کند.

از ماجرای کنار گذاشتن طارمی از فهرست تیم ملی و دعوت از کنعانی‌زادگان به اردو که بگذریم، تازه‌ترین اتفاقی که باعث انتقاد از او شده، تصمیم سرمربی تیم ملی برای استفاده از امید نورافکن به جای شجاع خلیل‌زاده در قلب خط دفاع بوده است.

در شرایطی که سیاوش یزدانی، فرشاد فرجی و عارف آقاسی، سه مدافع میانی تخصصی حاضر در اردو بودند، سرمربی تیم ملی در تصمیمی عجیب، نورافکن را از سمت چپ خط دفاع به کنار کنعانی‌زادگان منتقل کرد تا میلاد محمدی مدافع چپ تیم ملی جلوی امارات باشد.

اگرچه اسکوچیچ در کنفرانس خبری بعد از بازی از تصمیمش در قبال نورافکن دفاع کرده اما نمی‌توان از کنار این مساله به راحتی عبور کرد که سرمربی تیم ملی با بازی دادن به یک مدافع چپ در قلب خط دفاع – آن هم در شرایطی که سه مدافع میانی تخصصی داشته – به نوعی دعوت از آنها به اردو را زیر سوال برده است.

این موضوعی است که مورد توجه روزنامه ایران ورزشی هم قرار گرفته و این روزنامه در مطلبی با اشاره به این موضوع نوشته است:" اگر اسکوچیچ برای یک بازی که نقشی در صعود تیم ملی ندارد هم نمی‌خواهد به یزدانی، آقاسی یا فرجی اعتماد کند، باید از او پرسید که چرا آنها را به تیمش دعوت می‌کند؟ او با پیش‌فرض شناخت از فوتبال ایران به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد و باید از او پرسید در این دو سال چرا نتوانسته مدافعان مطمئنی پیدا کند که در غیاب کنعانی یا خلیل‌زاده به آنها اطمینان کند؟"

نویسنده مطلب در بخش دیگری از یادداشتش به این موضوع هم پرداخته که اسکوچیچ می‌توانست با استفاده از سیاوش یزدانی در کنار کنعانی‌زادگان از ابتدای بازی، دل استقلالی‌ها را هم بدست بیاورد اما او کاری کرد که دوباره برخی از هواداران استقلال علیه سرمربی تیم ملی و تیمش موضع بگیرند.


منبع خبر : فوتبالی
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.