اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
82574
1400/11/16 12:56

بازگشت بهشت زهرا به روزهای سیاه

شپیور امیکرون در کشور به صدا در آمده و آمار مبتلایان و متوفیان ناشی از این بیماری در حال افزایش است. عضو شورای شهر تهران می گوید نیمی از متوفیان کرونا مربوط به تهران است و فقط در 15 بهمن 30 نفر بر اساس آمار بهشت زهرا (س) به دلیل کرونا جان باخته اند.

درباره آمار متوفیان کرونا در تهران به سراغ ناصر امانی عضو شورای شهر تهران رفتیم که از وی درباره آمار متوفیان که در سازمان بهشت زهرا (س) ثبت شده است سوال کنیم. وی درباره این موضوع گفت: متأسفانه آمار فوتی‌های کرونا در تهران در حال افزایش است و روز گذشته ۱۵ بهمن ۳۰ نفر به دلیل این بیماری جان باختند که آمار آنها در سازمان بهشت‌زهرا (س) ثبت شده است.

وی افزود: از تعداد کل متوفیان ۱۶ نفر مرد، ۱۴ نفر زن بوده‌اند که ۱۹ نفر آنها در سازمان بهشت‌زهرا (س) تدفین شده و ۱۱ نفر به خارج از این سازمان جهت تدفین انتقال یافته‌اند.

افزایش فوتی های ۱۴۰۰ نسبت به سال ۹۹ به دلیل کرونا

این عضو شورای شهر تهران گفت:‌ آمار فوتی‌های ۱۵ بهمن امسال نسبت به سال گذشته در سال ۹۹ روند افزایشی داشته است و به طور کلی روز گذشته ۲۰۰ نفر در تهران آمار فوت آنها در سازمان بهشت‌زهرا (س) شده که ۷۱ نفر آنها مرد، ۵۸ نفر زن و یک نفر نوزاد بوده است. همچنین ۷۰ نفر از این متوفیان به خارج از سازمان جهت تدفین منتقل شده‌اند.

۵۰ درصد فوتی‌های کرونایی کشور مربوط به تهران

امانی اعلام کرد:‌جمع کل فوتی‌ها در ۱۵ بهمن امسال ۲۰۰ نفر و در سال ۹۹ جمع فوتی‌ها در همین تاریخ ۱۷۳ نفر بوده است که نشان می‌دهد آمار فوتی‌ها روند افزایشی داشته است.

وی در پایان گفت:‌متأسفانه ۵۰ درصد فوتی‌های کرونایی کشور به تهران تعلق داشته است.


منبع خبر : فارس
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.