اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
83894
1400/11/21 11:53

شوک مثبت مذاکرات برجام به دلار

فضای بازار ارز تهران این روز ها پر از اخبار مثبت برجامی است و طرف های مذاکره کننده از رسیدن مذاکرات هسته ای به مرحله نهایی سخن گفته اند.

روز گذشته در همین راستا مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا  گفته بود در مسیر مذاکرات گشایش هایی اتفاق افتاده و برجام به ایستگاه پایانی رسیده است. 

در کنار این خبر روز گذشته یک ادعای جدید  درباره مذاکرات توجه ها را به خود جلب کرد . روزنامه الاخبار از احتمال آزاد سازی بخشی از دارایی های مسدود شده ایران در خارج از کشور و همچنین آزادی زندانیان آمریکایی دو تابعیتی در ایران خبر داده بود. 

پیش بینی معامله گران از قیمت دلار 

برخی از از معامله گران بازار دلار با توجه به پالس های مثبت از مقر مذاکرات وین معتقدند که احتمال افت قیمت دلار در بازار امروز پنجشنبه 21 بهمن ماه وجود دارد ؛ به عقیده آنها در صورتی که اخبار قطعی تری از برجام مخابره شود قیمت دلار به سمت 26 هزار و 200 و در نهایت 25 هزار و 800 تومان حرکت خواهد کرد. البته  عده ای دیگر از بازیگران دلاری می گویند که ظرفیت کاهش قیمت دلار  توسط اخبار برجام تکمیل شده و در صورت توافق هم نباید انتظار کاهش قیمت دلار به زیر کانال 25 هزار تومان را داشت. 


منبع خبر : اقتصادنیوز
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.