اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
84007
1400/11/24 09:49

‌نحوه فعالیت مدارس در هفته جاری اعلام شد

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش درباره نحوه فعالیت مدارس در کشور به‌ویژه مدارس پایتخت در هفته پیش‌رو توضیحاتی ارائه کرد.

صادق ستاری‌فرد، در این باره اظهار کرد: ستاد کرونا حدود یک هفته، ۱۰ روز قبل تصمیم گرفت که حسب اقتضائات و شرایط، استاندارها درباره بازگشایی‌ها تصمیم‌گیری کنند که بر این اساس استاندارها حسب شرایط در این باره تصمیم‌گیری می‌کنند که کلاس‌ها حضوری و ترکیبی و در چه مقاطعی حضوری باشند.

وی افزود: اکنون با توجه به تفویض اختیار صورت‌گرفته، استانداری‌ها با همکاری شورای آموزش و پرورش استان‌ها در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کنند. معاون وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی مبنی بر وضعیت مدارس تهران گفت: در شهر تهران چیزی که اعلام و ابلاغ شد، فعالیت ترکیبی بود. مقطع ابتدایی که هفته گذشته غیرحضوری بود و مقطع متوسطه که دانش‌آموزان واکسن زده بودند، به صورت حضوری و مجازی آموزش‌های خود را دنبال کردند. از این هفته هم فعالیت مدارس به همان سبک و سیاق پیش می‌رود؛ مگر آنکه تصمیمات جدیدی اتخاذ شود. در شهر تهران این هفته، هم در دبستان‌ها و هم دبیرستان‌ها، آموزش‌ها به صورت ترکیبیِ حضوری - مجازی است.


منبع خبر : روزنامه شرق
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.