اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
84665
1400/12/17 09:40

راه‌اندازی تیم‌های زنان استقلال و پرسپولیس

سید حمید سجادی وزیر ورزش ایران از مدیران استقلال و پرسپولیس درخواست جالب و ویژه‌ای کرد.

سجادی که در جشن ملی واگذاری سهام دو باشگاه پرطرفدار فوتبال ایران پشت تریبون قرار گرفته بود؛ از مصطفی آجورلو و رضا درویش مدیران‌ عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خواست تیم‌های فوتبال زنان این دو باشگاه راه‌اندازی شود.

یکی از موارد تایید پروانه حرفه‌ای‌بودن باشگاه‌های ایران از سوی AFC، مسئله‌ توجه به حوزه زنان و تیمداری در این حوزه است که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم باید به آن توجه کنند.

به نظر می‌رسد با توجه به تاکید وزیر ورزش و جوانان نسبت به راه‌اندازی تیم‌های زنان، این مسئله در ماه‌های آتی مورد پیگیری ویژه مدیران‌ عامل دو باشگاه سرخابی قرار گیرد.

سجادی خطاب به آجورلو و درویش گفت: می‌خواهم خواهش کنم، نه دستور است و نه جبر؛ فقط می‌خواهم جلب توجهی خدمت عزیزان داشته باشم، خانم‌های ورزشکار ما خیلی دوست دارند پیراهن این دو تیم را بپوشند. انشالله برنامه‌ریزی کنید که تیم‌های زنان هم در استقلال و پرسپولیس شکل بگیرند. چه کسانی موافق هستند (تشویق حضار).

وزیر ورزش ادامه داد: من از سرکار خانم دکتر کاظمی‌پور قبل از این مسئله اجازه گرفتم که این موضوع را مطرح کنم، چون خیلی از زنان ورزشکار ما این شور و حال، هویت‌بخشی و سندیت‌بخشی و بالاخره رشد و پویایی و آینده ورزشی خودشان را انشالله در این دو باشگاه رقم بزنند و فکر می‌کنم خواسته‌ به حقی برای زنان ورزشکارمان است. پیشاپیش از شما تشکر می‌کنم و امیدوارم که این موضوع محقق شود.


منبع خبر : ورزش سه
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.